LUDNICA U ENGLESKOJ: Pogledajte kako je Tottenham ispustio pobjedu u 90. minuti…

Tottenham je sada četvrti s istim brojem bodova kao i petoplasirani Manchester United, dok je Everton 15. s 27 bodova.

• 04. Apr. 2023

• 0

U dvoboju 29. kola Engleske lige Everton i Tottenham su na Goodison Parku odigrali 1-1.

Tottenham je golom Harryja Kanea (68) vodio sve do 90. minute kada je odbrambeni igrač domaćih Michael Keane donio bod Evertonu.

Pijetlovi se bore za Ligu prvaka, a Everton za opstanak pa je utakmica bila nervozna s dva crvena kartona - Doucourea u 58. minuti kod domaćih, te Lucasa Moure (90) kod gostiju.