MULALIĆ VEZAO DVIJE POBJEDE NA KLUPI IGMANA: Nakon Željezničara, pala i Zvijezda 09

Nakon što je u prošlom kolu savladao Željezničar sa 2:0, Igman je u Konjicu u meču 13. kola bio bolji od Zvijezde 09.

• 04. Nov. 2023

• 0

Fudbaleri Igmana pod vodstvom Edisa Mulalića upisali su drugu vezanu pobjedu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Konačan rezultat susreta glasio je 3:1.

Igman je u vodstvo došao preko bodula u 25. minuti. Gosti tri minute kasnije golom Karaklajića dolaze do izjednačenja.

Novo vodsto Igmanu donio je Ramić u 42. minuti, a konačan rezultat postavio je Denković u 80. minuti.

Tim iz Konjica je sa deveti na tabeli sa 15 bodova, dok je Zvijezda 09 ostala posljednja sa svega pet bodova.