ODIGRAN PRVI MEČ SUBOTNJEG PROGRAMA PREMIJER LIGE BiH: Hat-trick Pantelića za ubjedljiv trijumf Tuzle

Pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu. Već u 8. minuti Tuzla stiže u vodstvo. Mehanović je šutirao, Ščekić odbio, a Pantelić pospremio loptu u mrežu za 1:0.

• 16. Dec. 2023

• 0

U prvom meču subotnjeg programa Premijer lige Tuzla City je savladao Slogu sa 3:0.

Nekoliko minuta kasnije Pantelić ponovo pogađa nakon kornera za 2:0. Sloga je bila ofanzivnija do poluvremena, ali Jović i Vidić nisu bili precizni. Konačan rezultat utakmice postigao je Pantelić u 79. minuti.

Tuzla je ovom pobjedom došla do 8. mjesta sa 19 osvojenih bodova dok je Sloga ostala na petoj poziciji sa 27 bodova.