Auto
KAD MOJE UŠI ČUJU AUTO NA STRUJU: Sve je više poznatih svjetskih proizvođača koji misle da je...
Prije 2h0
Na CES-u, kompanija Picnic sa sjedištem u Seattlu predstavila je svoj automatizirani sistem za pravljenje pizza koji može brzo sastaviti i ispeći pizze s minimalnom ljudskom pomoći.
HiTec
08. Jan. 2020
0
Sistem, koji se sastoji od tri kompaktne modularne ploče koje se sastavljaju kako bi tvorile transportnu traku, sposoban je preuzeti prethodno pripremljenu koricu za pizzu, ukrašavati je prelivima i ispeči prema unaprijed zadanim komandama.
Međutim, ono što je još bolje od činjenice da se pizza pravi s malo i nimalo ljudskog uloga, je brzina kojom Picctov bot djeluje.
Prema riječima izvršnog direktora Clayton Wood-a, bot može izbacivati impresivnih 300 pizza svaki sat što predstavlja njegov maksimalan kapacitet.
Auto
KAD MOJE UŠI ČUJU AUTO NA STRUJU: Sve je više poznatih svjetskih proizvođača koji misle da je...
Prije 2h0
Svijet
OVAJ INFO IZ SAD-a SE ČEKAO: Donald Trump tuži Wall Street Journal zbog članka o pismu...
Prije 3h0
Regija
POLICIJA KOSOVA PRIVELA POMOĆNIKA DIREKTORA KANCELARIJE ZA KOSOVO U VLADI SRBIJE: Sumnja se da je...
Prije 3h0
Sport
"NOVI PAZAR" UGOSTIO MOSTARSKI "VELEŽ": Almedin Ziljkić igrao za "Rođene" u svom rodnom gradu
Prije 3h0
HiTec
EVROPA RAZVIJA MOĆNO ORUŽJE OD KOJEG ĆE DRHTATI SVE VELESILE: To je hipersonična zvijer
Prije 4h0
HiTec
KRIZA JE PRED VRATIMA MNOGIH U SVIJETU: AI guta sve više energije, možemo li povećati proizvodnju ili...
17. Jul. 20250
HiTec
NASA IZDALA SAOPĆENJE: U pripravnosti su - veliki asteroid danas prolazi pored Zemlje
17. Jul. 20250
HiTec
MARK ZUCKERBERG NA OPTUŽENIČKOJ KLUPI: Dioničari traže osam milijardi dolara zbog velikog skandala
16. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.