Sport
HIT NA INTERNETU: Iranac je napravio nevjerovatnu stvar, pogledajte odakle je rukom ubacio loptu u protivnički kazneni prostor
15. Feb. 20210
O svemu je obaviješten dežurni tužilac nadležnog tužilaštva, inspekcija rada i zaštite na radu i nadležna služba za poslove sa strancima, potvrđeno je danas iz Policijske uprave Doboj
Hronika
16. Jan. 2020
0
Državljanin Irana povrijeđen je u Tesliću prilikom rada na demontaži novog pogona u krugu preduzeća u toj općini.
Iranac je, prilikom pada sa platforme, zadobio lakše povrede.
Slučaj je prijavljen jučer Policijskoj stanici Teslić od nadležnih iz Doma zdravlja Teslić, u koju se obratio povrijeđeni Iranac.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac nadležnog tužilaštva, inspekcija rada i zaštite na radu i nadležna služba za poslove sa strancima, potvrđeno je danas iz Policijske uprave Doboj.
Vijesti
HAOTIČNO U ODNOSIMA PARLAMENT-VIJEĆE MINISTARA BiH: Svuda na svijetu izvršna vlast provodi naloge zakonodavca osim u BiH
Prije 13 min0
Svijet
U EPSTEINOVIM DOSJEIMA I PORTRET BILLA CLINTONA U PLAVOJ HALJINI I CRVENIM ŠTIKLAMA: "Odakle moja školska zadaća u domu pedofila!?"
Prije 18 min0
Vijesti
ŠTO PRIJE PRIPREMITE PAPIRE: Brži odlazak u penziju može zavisiti od ovog koraka
Prije 24 min0
Evropa
NAKON ČETIRI VIJEKA: Danska pošta prestaje sa dostavljanjem pisama
Prije 28 min0
Hronika
PAD SARAJEVSKOG "ŠIŠMIŠA": Otkrivamo spisak od 24 imena koja su sijala drogu po Sarajevu i Tuzli
18. Dec. 20250
Hronika
OVAJ KRIMINALAC JE JUČER OSUĐEN NA TRI I PO GODINE ZATVORA: Ministar Isak ga jako dobro zna, zajedno su putovali u Srebrenicu... (FOTO)
20. Dec. 20250
Hronika
CURE DETALJI UŽASA U KISELJAKU: Ovo su dvojica muškaraca osumnjičena za napad na policajca, jedan je pripadnik Oružanih snaga BiH...
Prije 9h2
Hronika
MUŠKARAC IZ BIH PRETUKAO MIGRANTA U AUSTRIJI : Pazite kakvim riječima se branio na sudu
Prije 16h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.