Politika
NIJE PROŠAO PRIJEDLOG CVIJANOVIĆ: Komšić i Bećirović glasali protiv proglašenja Muslimanskog bratstva terorističkom organizacijom
29. Apr. 20260
U toku je vanredna sjednica Predsjedništva Bosne i Hercegovine u proširenom sastavu.
Politika
16. Mar. 2020 16. Mar. 2020
0
Njeno održavanje zatražio je član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović zbog pandemije koronavirusa (Covid-19).
Sjednici prisustvuju, pored članova Predsjedništva Šefika Džaferovića i Milorada Dodika, predsjedavajući Vijeća ministara Zoran Tegeltija, ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić, ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa Staša Košarac i ministrica vanjskih poslova Bisera Turković te premijeri RS i Federacije BiH Radovan Višković i Fadil Novalić, ministar zdravlja i socijalne zaštite RS Alen Šeranić, te gradonačelnik Brčko distrikta Siniša Milić kao i načelnik Zajedničkog štaba OS BiH general Senad Mašović.
Predsjedavajući Predsjedništva BiH Željko Komšić još se nalazi u izolaciji nakon posjete Kanadi, ali će učestvovati u radu današnje vanredne sjednice Predsjedništva putem videolinka.
Na sjednici bi trebalo biti razgovarano o mjerama za sprečavanje širenja virusa u BiH te o ekonomskim mjerama koje je potrebno preduzeti kako bi se zaštitila privreda.
(Vijesti.ba / SB)
Politika
NIJE PROŠAO PRIJEDLOG CVIJANOVIĆ: Komšić i Bećirović glasali protiv proglašenja Muslimanskog bratstva terorističkom organizacijom
29. Apr. 20260
Vijesti
I PREDSJEDNIŠTVO BiH DALO ZELENO SVJETLO: Sve je spremno za historijski potpis - Južna plinska interkonekcija postaje stvarnost
28. Apr. 20261
Vijesti
RASPLET SLIJEDI: Sedam kandidata za člana Predsjedništva BiH, očekuje se...
23. Apr. 20260
Vijesti
NA HITNOJ SJEDNICI: Predsjedništvo BiH otvorilo put za sporazum BiH i Hrvatske
22. Apr. 20260
Sport
KRAJ JEDNE VELIČANSTVENE ERE: Minhen se naklonio velikanu koji je pisao istoriju Bayerna
Prije 18 min0
Svijet
ALARMANTNO U AFRICI: WHO proglasio ebolu međunarodnom krizom
Prije 24 min0
Evropa
IZNENAĐENJE IZ ŠTUTGARTA: Mercedes spreman za proizvodnju oružja zbog nepredvidivog svijeta
Prije 30 min0
Rat u zalivu
IRAN SE SPREMA ZA NASTAVAK RATA: Neviđene scene na državnoj televiziji, civile uživo uče kako da pucaju iz kalašnjikova (VIDEO)
Prije 42 min0
Politika
KRHKO JE (NE)ZNANJE: Darijana Filipović želi ući u Predsjedništvo Bosne i Hercegovine, "pala" je na prvom ispitu...
15. Maj 20260
Politika
BOSANSKA HISTORIČARKA RASKRINKALA PODVALU HRVATSKE: Nastup grupe Lelek na Eurosongu je opasno prisvajanje bosanskohercegovačkog naslijeđa i militarizirani kič
14. Maj 20261
Politika
DODIK DOLIJEVA ULJE NA VATRU: "Pozivam sve naše kompanije - zatvorite radnje, ima posla i mimo Sarajeva"
15. Maj 20261
Politika
OBJAVLJEN "ZABRANJENI" SCHMIDTOV INTERVJU: "Evropa ne radi ništa. Ovdje se rat nastavio drugim sredstvima. Bošnjake se naziva 'Turcima'...!"
Prije 22h3
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.