Politika
"TAJ DOGAĐAJ OČIGLEDNO SMETA FEDERACIJI BiH": Francuski europarlamentarac ponosan što je 9. januara bio u Banjoj Luci
Prije 4h0
Policija je u Bijeljini uhapsila Tijanu Maksimović, tzv. Tijanu Ajfon (28), koja se sumnjiči da je počinila krivično djelo navođenje na prostituciju.
Hronika
28. Maj 2020 28. Maj 2020
1
Tijana je uhapšena jučer, zajedno sa još 15 osoba, kao dio organizovane međunarodne kriminalne grupe.
Pored nje, uhapšeni su i A. G., P. S., Ž. S., R. S., R. D., S. S., S. P., D. P., Z. Ć., V. K., S. M., M. T., E. H., Ž. V., svi državljani Bosne i Hercegovine, te A. B., državljanin Republike Slovenije.
Uhapšeni su počinili krivična djela neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga, omogućavanje uživanja opojnih droga, nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija te navođenje na prostituciju.

Politika
"TAJ DOGAĐAJ OČIGLEDNO SMETA FEDERACIJI BiH": Francuski europarlamentarac ponosan što je 9. januara bio u Banjoj Luci
Prije 4h0
Svijet
KO JE ČOVJEK KOJI ZA TRUMPA LOVI MIGRANTE: Uz sebe uvijek ima filmsku ekipu, nosi baloner poput nacističkih oficira i M4
Prije 5h0
Politika
ŠTA ITAKE ZNAČE: Dodik i svrha hrvatske politike u BiH
Prije 5h1
Politika
RAT MLJEKARA I VLASTI: Proizvođači na ivici propasti, Minić ih optužuje za izdaju
Prije 5h0
Hronika
PENZIONISANI POLICAJAC UBIO ŽENU I SINA: Izrešetao ih, pa izvršio samoubistvo; MOTIV za dvostruko ubistvo BUDI JEZU
Prije 11h0
Hronika
VELIKI SKANDAL NA SJEVEROISTOKU BiH: Uhapšen član NiP-a, sumnjiči se za iskorištavanje djece za pornografiju
24. Jan. 20260
Hronika
PREMINUO JEDAN OD NAJPOPULARNIJIH EX-YU PJEVAČA ZABAVNE MUZIKE: Čovjek kojeg su voljeli i kritičari i publika
Prije 22h0
Hronika
NIKO NIJE IZ TUZLE, A SVI SU UHAPŠENI: Nevjerovatni detalji jučerašnjeg sukoba Delija i Torcide kod aerodroma
Prije 20h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.