Regija
RANKO RADULOVIĆ IZRUČEN CRNOJ GORI: Skrivao se u stanu u Beogradu
01. Avg. 20250
U istražnom zatvoru u toku je uviđaj.
Regija
03. Jun. 2020
0
Kontroverzni crnogorski biznismen Ranko Radulović izboden je u Istražnom zatvoru u Crnoj Gori.
Kako saznaju crnogorske "Vijesti" njemu su nanesene dvije ubodne rane, a iz uprave UIKS-a nezvanično su kazali da ga je tokom šetnje napao Nikola Drecun.
Drecun je Radulovića ubo improvizovanim bodežom. U istražnom zatvoru u toku je uviđaj.
Na licu mjesta su pripadnici danilovgradske policije. Radulović je prebačen u Urgentni blok Kliničkog centra.
Crnogorski kontroverzni biznismen Ranko Radulović, koji je više puta hapšen zbog različitih krivičnih djela, navođen je i kao jedan od najbližih saradnika Igora Vukotića i trenutno se nalazi u Istražnom zatvoru zbog sumnje da je sa pomenutim Vukotićem i Erogenom Brajovićevom formirao kriminalnu grupu koju je Specijalno državno tužilaštvo optužilo za pokušaj i planiranje više likvidacija, među kojima i glavnog Specijalnog državnog tužioca Milivoja Katnića i njegovog sina, i više navodnih članova kriminalnih grupa.
Vijesti
OD "POLITIČKE PROSTITUTKE" DO "HISTERIČNE ŽENE": Dodikov sramni repertoar uvreda za Vanju Bjelicu Prutinu!
Prije 9 min0
Sport
IZGLEDA DA JE GOTOVO: Edin Džeko ima novi klub
Prije 23 min0
Hronika
RAMO ISAK PRIJAVIO STRANAČKOG KOLEGU: FUP ga uhapsio
Prije 26 min0
Hronika
SUD MU POVEĆAO KAZNU: Dvostrukom silovatelju skoro 15 godina zatvora
Prije 28 min0
Regija
VUČIĆ ODAHNUO: "Postignut je dogovor!"
23. Dec. 20250
Regija
ALEKSANDAR POPOV, OTVORENO: "To što Vučić radi je skandalozno, ovo me podsjeća na devedesete..."
23. Dec. 20250
Regija
BURNE REACKIJE SARAJLIJA NA IZJAVU HRVATSKOG POLITIČARA: "Ako muslimani ne slave Božić, uzimaju li božićnicu?"
23. Dec. 202510
Regija
OTKRIVENA PREVARA: Auto-otpad korišten za krijumčarenje vozila
23. Dec. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.