Hronika
DRAMA U RANO JUTRO: Izbio požar u poznatoj pekari na Baščaršiji
25. Maj 20260
U toku je uviđaj.
Hronika
11. Jun. 2020
0
U požaru koji je danas izbio u Malom Blaškom nastradao je B.P. (87).
Iz Policijske uprave Banjaluka danas je saopšteno da je policija postupila po prijavi da je u mjestu Malo Blaško, opština Laktaši, došlo do požara na pomoćnom objektu vlasništvo B.P. (1933), koji je u požaru smrtno stradao.
"Požar je lokalizovan od strane Dobrovoljnog vatrogasnog društva Laktaši. O svemu je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka", naveli su iz PU Banjaluka.
U toku je uviđaj.
Hronika
DRAMA U RANO JUTRO: Izbio požar u poznatoj pekari na Baščaršiji
25. Maj 20260
Evropa
HAOS U MOSKVI: Gori poznati turistički kompleks, vatra "guta" sve pred sobom (VIDEO)
13. Maj 20260
Hronika
DRAMA U AUSTRIJSKOM GRADU: Veliki požar progutao stanove, 16 osoba hitno prebačeno u bolnicu - sumnja se na PODMETANJE (VIDEO)
20. Apr. 20260
Evropa
NOVI POŽAR U ČEŠKOJ REPUBLICI: Izgorjela fabrika koja proizvodi termalne uređaje (VIDEO)
22. Mar. 20260
Ekonomija
EVROPSKI TRON PRIPADA BOSNI I HERCEGOVINI: Sarajevo je službeno proglašeno najjeftinijom destinacijom za odmor u 2026. godini, a stranci su u potpunoj nevjerici
Prije 3 min0
Vijesti
PREOKRET U BANJOJ LUCI PRED IZBORE: Probosanske stranke formirale jedinstven blok, Hurtić razotkrio Dodikov strah od gubitka milionskog budžeta (VIDEO)
Prije 6 min0
Sjećanje
STRAVIČNA SVJEDOČENJA IZ PRIJEDORA: Denisa je imala samo 8 godina kada su je doveli u zloglasni logor, a detalji njene priče lede krv u žilama (VIDEO)
Prije 17 min0
Svijet
KO STVARNO POBJEĐUJE U RATU DRONOVA: Svjedočanstva ruskih vojnika otkrivaju puno toga
Prije 22 min0
Hronika
EKSLUZIVNA OBJAVA SVJEDOČENJA EMINE MINKE ARNAUTOVIĆ: Šmrk je po Ćelinom nalogu nabavio eksploziv za miniranje mezara Alije Izetbegovića!
25. Maj 20260
Hronika
ŠETAO ŠUMOM PA NALETIO NA OTKRIĆE KOJE GA JE SMRZNULO: Lovac na blago digao policiju na noge
24. Maj 20260
Hronika
BRUTALAN NAPAD NA ISTOKU BiH: Stranog studenta vezali kaišem i nemilosrdno zlostavljali, u usta mu tresli pepeo i stavljali krpu iz toaleta
Prije 8h0
Hronika
TRAGEDIJA U NJEMAČKOJ: Biznismen iz BiH pronađen mrtav, procurili detalji...
24. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.