ZBOG OVOGA JE BARCELONA DOVELA MALOG PRINCA: Pogledajte majstorije Miralema Pjanića; U samo 6 minuta do očaja je doveo protivničke igrače…

Sassuolo i Juventus odigrali su sjajnu utakmicu, a na kraju se završilo neriješeno 3:3.

• 16. Jul. 2020  16. Jul. 2020

• 0

Juventus je poveo u 6. minuti. Gosti su dobili korner, svi igrači Sassola su očekivali ubacivanje Miralema Pjanića pred gol, ali se to nije desilo.

Prevarena je odbrana domaćih, Pjanić je uposlio Danila na ivici kaznenog prostora, a on je neometano šutirao i pogodio za 0:1.

Nije se dugo čekalo ni na drugi gol Juventusa, Higuain je u 12. minuti povisio na 0:2.

Higuainovom golu prethodila je sjajna duga lopta i asistencija našeg Miralema Pjanića.