Regija
U AKCIJI USKOKA U HRVATSKOJ OTKRIVEN 'CRNI KOKAIN': Prvi takav slučaj, a evo o čemu se radi...
24. Maj 20250
Provjerama je utvrđeno da je i za B. M. raspisana centralna potjernica po naredbi Osnovnog suda Bosanska Gradiška zbog krađe.
Hronika
14. Avg. 2020 14. Avg. 2020
0
Bojan M. uhapšen je zbog sumnje da je koristio ukradene tablice i zato što je za njim bila raspisana potjernica zbog krađe, saznaje Srpskainfo.
Portparol PU Banja Luka Danijela Mučibabić rekla je da je policija operativnim radom na terenu došla do saznanja da B. M. posjeduje registarsku oznaku diplomatsko-konzularnog predstavništva u BiH, a za kojom je banjalučka policija 25. decembra prošle godine raspisala potragu.
– Daljnjim provjerama je utvrđeno da je i za B. M. raspisana centralna potjernica po naredbi Osnovnog suda Gradiška zbog krađe. On je zatim uhapšen i od njega su oduzete registarske oznake – pojasnila je Danijela Mučibabić.
Regija
U AKCIJI USKOKA U HRVATSKOJ OTKRIVEN 'CRNI KOKAIN': Prvi takav slučaj, a evo o čemu se radi...
24. Maj 20250
Hronika
MASOVNA HAPŠENJA U SPLITU: Pogledajte šta je policija pronašla kod trojice stranih državljana (FOTO)
09. Jul. 20232
Hronika
VELIKA POLICIJSKA AKCIJA U ITALIJI: Uhapšen 61 član najmoćnije mafijaške grupe, među njima i...
11. Maj 20230
Hronika
NOVA HAPŠENJA U SUSJEDSTVU: U policijskoj akciji priveden načelnik, trošio javni novac u bordelu...
15. Feb. 20230
Vijesti
APOKALIPTIČNI PRIZORI IZ HERCEGOVINE: Niko nije spavao, branile su se kuće od požara (VIDEO)
Prije 17 min0
Politika
AMIDŽIĆ NA SANKCIONIRANOJ TELEVIZIJI: "BiH je svake godine sve manje..."
Prije 21 min0
Show
SMJELA FILMSKA INICIJATIVA: Turska predstavlja svoju prvu originalnu mini-seriju
Prije 45 min0
Mini market
POLITIČKI INFLUENSERI IZ RS-a: Nešić i Banjac se snimali tokom vožnje (VIDEO)
Prije 49 min0
Hronika
POTVRĐENO IZ VSTV-a: Disciplinski tužioci će razmotriti postupanje u predmetu protiv Milorada Dodika
07. Jul. 20250
Hronika
ŠOK U HRVATSKOJ: Usred bijelog dana snimljen grupni seks na javnoj plaži (FOTO)
08. Jul. 20251
Hronika
VANREDNA SITUACIJA U BH. GRADU: Oružane snage BiH morale djelovati!
08. Jul. 20250
Hronika
PO NALOGU SPECIJALNOG DRŽAVNOG TUŽILAŠTVA: U Crnoj Gori uhapšen načelnik policije
Prije 17h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.