Sport
LUDNICA U SPLITU: Edin Džeko i Senijad Ibričić izazvali brojne reakcije na društvenim mrežama...
25. Jun. 20250
Bosanskohercegovački napadač imao je dvije fantastične šanse protiv Juventusa da postigne gol i sve riješi u ovoj utakmici, ali nije uspio.
Sport
29. Sep. 2020 29. Sep. 2020
0
No, Džeko je i pored toga ostavio dobar utisak i pokazao da je sada fokusiran samo na "Vučicu".
Međutim, bilo je i onih koji su nezadovoljni igrom Dijamanta. U centru pažnje italijanske javnosti našao se jedan od navijača Rome koji je žestoko kritikovao Džeku te poručio da on ne treba biti prvi napadač.
"Ovo je dobar primjer zašto imam problem s Edinom Džekom. Pogledajte kako ne želi da trči između defanzivaca, gdje ima ogroman prostor da mu Mkhi da taj pas u prostor. Umjesto toga, on se kreće tako sporo. On ne treba da bude ovdje. Mislim, dajte stvarno, Mhki je sposoban da mu da dva pasa u prostor i brži napadač to mora da iskoristi. Chiellini je prespor, a Cuadrado predaleko da pomogne. Igraj kontru kako treba da se igra."
A good exemple of my issue with Edin Dzeko. Look how he doesn't make the run between the defenders when it's wide open, look how he doesn't play the obvious one-two Mkhi and instead turn around sooo slowly... He doesn't need to be there ! pic.twitter.com/KJUWip64rP
— Rome Antics (@RomeAntics_) September 28, 2020
Sport
LUDNICA U SPLITU: Edin Džeko i Senijad Ibričić izazvali brojne reakcije na društvenim mrežama...
25. Jun. 20250
Sport
EDIN KAO IBRA: Talijani pišu o Džeki -"On bi mogao biti Piolijev Ibrahimović..."
20. Jun. 20250
Sport
O NJEMU BRUJI ITALIJA: Edin Džeko u četrdesetoj godini života zarađuje...
19. Jun. 20250
Sport
EDIN DŽEKO STIGAO U ITALIJU: Na aerodromu dao prvu izjavu (VIDEO)
18. Jun. 20250
Vijesti
VARLJIVO LJETO: Danas se u ovim krajevima BiH može očekivati čak i kiša...
Prije 12 min0
Vijesti
VUČIĆ BI SADA NAJRADIJE UDARIO GLAVOM U ZID: "Na protestima je čovjek kojem sam obezbijedio platu od 5.000 eura, odmah sam..."
Prije 6h0
Svijet
"NAŠA BOL NE ZASLJEPLJUJE NAS ZA PATNJU DRUGIH": Palestinci u Gazi protestovali sa slikama ubijene izraelske djece
Prije 6h0
Ekonomija
DA LI JE OVO NAJJEFTINIJE MJESTO ZA LJETOVANJE: Cijeli dan jela i pila za samo 10,50 eura
Prije 6h0
Sport
ZLATAN SE SLOMIO KAD JE PRIČAO O MAMI HRVATICI: Ono što mu je radila zgadila mu je sve hrvatsko
29. Jun. 20252
Sport
SKANDALOZNO PONAŠANJE: Bh. i crnogorski reprezentativac pjevali himnu Srbije u Rusiji
Prije 23h2
Sport
MEDUNJANIN OKRENUO NOVU STRANICU: Vratio se u Nizozemsku, ali ovaj put kao...
28. Jun. 20250
Sport
LAZIĆ, ALIBEGOVIĆ, VIDOVIĆ I KALUĐEROVIĆ: Basket tim BiH osvojio turnir na Braču, idu na prestižni FIBA Masters u...
29. Jun. 20251
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.