Auto
IZ PRIČA O AMBLEMIMA U AUTOMOBILSKOJ INDUSTRIJI: Šta se dogodilo s patkama u logu Cadillaca?
Prije 14 min0
Novi blog Slobodana Vaskovića prenosimo u cijelosti.
Mini market
27. Okt. 2020 27. Okt. 2020
0
Piše: SLOBODAN VASKOVIĆ
Milorad Dodik eskivirao je, kako tvrde moji izvori, sastanak sa svojim “štićenikom” Nenadom Nešićem, sa kojim se trebao sastati 26.10.
Razlog otkazivanja je, navode, Dodikov “iznenadni put” u Beograd, pa će Nešić morati da sačeka sa svojim zahtjevima.
Da podsjetim, Nešić je od Dodika zahtijevao da ga imenuje na direktorsku poziciju u jednom od tri najznačajnija Javna preduzeća - “Elektroprivredi RS”, JP “Autoputevi RS” ili da ga vrati na čelo JP “Putevi RS”.
Ne zna se kada će se održati novi sastanak Dodika i Nešića, ako će se uopšte održati, jer nije zakazan.
Interesantan je jedan detalj sa sastanka delegacija interesnih organizacija SNSD-a i DNS-a, održanog 22.10, na kojem ništa nije dogovoreno, sem obostrane razmjene uvreda.
Dodik je tada otvoreno zaprijetio Nešiću: “Večeras gostuješ na BN TV; Od tvog nastupa zavisi i tvoja sudbina”!
Nešić je, gostujući na BN TV, ispričao niz nebuloza, ali se nijednom nije usudio ostrviti na Dodika i SNSD, čak ni najblažom kritikom.
Štaviše, branio je Dodika koji ga je nazvao “Reketašem i kriminalcem” tvrdeći da je to lider SNSD-a “rekao u afektu”.
(nastaviće se)
Auto
IZ PRIČA O AMBLEMIMA U AUTOMOBILSKOJ INDUSTRIJI: Šta se dogodilo s patkama u logu Cadillaca?
Prije 14 min0
Kultura
IZDVAJA SE JEDNA SERIJA: Objavljene su ovogodišnje nominacije za septembarsku dodjelu nagrade Emmy
Prije 30 min0
Regija
MONIKA ISTRAŽILA ŠTA NA HRVATSKOJ OBALI MOŽETE S 10 EURA: Rezultat će mnoge ostaviti bez teksta
Prije 32 min0
Svijet
TRUMP OTKRIO DA LI JE ZAVRŠIO SA PUTINOM: "Skoro postignemo mir, a on sruši zgradu u Kijevu"
Prije 43 min0
Mini market
VASKOVIĆ UZBURKAO DUHOVE: „Dodik rascijepio državu, jedan distrikt je Brčko, a drugi bi postao Sarajevo...“
14. Jul. 20250
Mini market
KRENUO U HRVATSKU: Državljanin BiH na granici kažnjen sa nevjerovatnih 12 hiljada eura, evo šta je učinio... (FOTO)
Prije 6h0
Mini market
PROPUSTILI SMO SVE ŠANSE ZA PROMJENU SISTEMA: Spavajte mirno, Dejtona 2 neće biti
13. Jul. 20252
Mini market
VASKOVIĆ UZBURKAO JAVNOST: "Ćulumu je sada naređeno da se vrati na čelo SIPA kako bi do kraja..."
Prije 16h2
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.