Regija
AKO VOZITE KROZ CRNU GORU, OPREZ: Uhapšeno 48 vozača od početka primjene novog Zakona...
Prije 6 min0
Grupa federalnih i državnih dužnosnika koja je ispitivala predsjedničke izbore, održane prošle sedmice u Sjedinjenim Američkim Državama, potvrdila je da nije naišla na velike nepravilnosti na izborima.
Svijet
13. Nov. 2020 13. Nov. 2020
1
U saopćenju Agencije za cyber sigurnost i sigurnost infrastrukture navedeno je da je ispitan dio koji se tiče cyber sigurnosti na izborima održanim 3. novembra, prenosi Anadolu Agency.
Navedeno je kako su rezultati ispitivanja pokazali da su izbori bili "vrlo sigurni" te je naglašeno da nije bilo većih pokušaja infiltriranja u izborni sisitem niti pokušaja promjene rezultata.
Dotakli su se i tvrdnji aktuelnog predsjednika SAD-a Donalda Trumpa oko izbornih neregularnosti.
"Izbori 3. novembra bili su najsigurniji izbori u američkoj historiji. Izborni dužnosnici trenutno u cijeloj zemlji pregledaju i ponovo provjeravaju čitav izborni postupak zbog eventualnih netačnosti ili grešaka", navedeno je u saopćenju.
Prema zvaničnim rezultatima, kandidat Demokratske stranke Joe Biden pobijedio je na 59. predsjedničkim izborima u SAD-u.
S druge strane, aktuelni predsjednik i republikanski predsjednički kandidat Donald Trump nastavlja s tvrdnjama da su demokrati napravili nepravilnosti u kritičnim državama, poput Pensilvanije, Arizone i Džordžije, posebno u glasovima putem pošte.
Regija
AKO VOZITE KROZ CRNU GORU, OPREZ: Uhapšeno 48 vozača od početka primjene novog Zakona...
Prije 6 min0
Ekonomija
IZNENAĐUJUĆI REZULTATI: Oživjela Unska pruga, za vikende veliki broj putnika...
Prije 15 min0
Mini market
KAO PO KAZNI: Ovo je popis državnih službenika koji su premješteni u druge institucije...
Prije 35 min0
Svijet
AMERIKANCI ZVONE NA UZBUNU: Putin bi mogao testirati NATO ograničenim napadom...
Prije 48 min0
Svijet
TOTALNI DEBAKL SAUDIJSKE ARABIJE: Ovako nešto im se nije desilo od 1985. godine
06. Avg. 20260
Svijet
HILLARY CLINTON U PROGRAMU UŽIVO IZNENADILA JAVNOST: „Spremna sam lično nominirati Trumpa za Nobelovu nagradu za mir, ukoliko on...“
08. Avg. 20260
Svijet
IZRAEL ZABRINUT ZBOG POBJEDE EL-SAYEDA: "Ovo je gore od Mamdanija!"
06. Avg. 20260
Svijet
ERDOGAN OTKRIO KARTE: Sporazum potpisan, novi vojni savez ima jasan cilj...
08. Avg. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.