Sport
NIJE SE DUGO ZADRŽAO: Robert Prosinečki više nije trener Rudeša
03. Sep. 20230
Ova informacija je objavljena na zvaničnom sajtu kluba i društvenim mrežama.
Sport
25. Nov. 2020 26. Nov. 2020
0
Bivši selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki dobio je otkaz u turskom prvoligašu Denezlispor.
Ova informacija je objavljena na zvaničnom sajtu kluba i društvenim mrežama.
"Nakon sastanka upravnog odbora odlučeno je da završava saradnja kluba, Roberta Prosinečkog i njegovog stručnog štaba", objavljeno je na Twitteru.
U prvih osam kola Prosinečki je osvojio samo pet bodova i klub je pretposljednji na tabeli.
Ni prošle sezone se nije proslavio sa Kaiserisporom u Turskoj, eliminisan je, ali je odlukom Turskog saveza zbog pandemije koronavirusa odlučeno da nijedan tim ne ispadne iz elitnog ranga.
Yönetim kurulumuz ve Robert Prosinecki arasında bugün yapılan toplantı neticesinde, kendisi ve ekibi ile karşılıklı olarak anlaşılarak yolların ayrılmasına karar verilmiştir. pic.twitter.com/gqjSsv7PUS
— Denizlispor Kulübü (@Denizlispor) November 25, 2020
Sport
NIJE SE DUGO ZADRŽAO: Robert Prosinečki više nije trener Rudeša
03. Sep. 20230
Sport
PROSINEČKI NAKON UVREDA, PORUČIO NAVIJAČIMA HAJDUKA: “Vi ste dolje u problemu jer ste frustrirani"
28. Avg. 20230
Sport
DEBAKL ROBERTA PROSINEČKOG NA STARTU SEZONE: Ekipa Sergeja Jakirovića potopila tim bivšeg selektora Zmajeva, pogledajte golove...
23. Jul. 20230
Sport
ROBERT PROSINEČKI, BIVŠI SELEKTOR ZMAJEVA: "Nakon Luksemburga se sve raspalo..."
26. Jun. 20230
Ekonomija
ŠVEDSKA VIŠE NIJE ATRAKTIVNA: Sve više ljudi seli se u ovu zemlju, prosječna plaća iznosi više od 9.000 maraka
Prije 18 min0
Vijesti
NEOČEKIVANI ISTUP FEDERALNOG PREMIJERA NERMINA NIKŠIĆA: „U životu ne možemo uvijek birati s kim ćemo raditi, ali…“
Prije 26 min0
Politika
BURNA DEBATA PRED KAMERAMA: Teške optužbe Dodikovog vijećnika na raćun vladajućeg HDZ-a..
Prije 36 min0
Mini market
KAKVA BLAMAŽA U BANJOJ LUCI: Pogledajte kako se vedeta HRT-a propisno osramotila pred Miloradom Dodikom
Prije 53 min0
Sport
ELVEDINA MUZAFERIJA SE ZBOG VELIKE NEPRIJATNOSTI U SAD-u OBRATILA ELMEDINU KONAKOVIĆU: "Stvari su mi ispreturali i zadržali na aerodromu samo zato što imam bh. pasoš"
02. Dec. 20232
Sport
DAMIR BELJO ODUŠEVIO BH. JAVNOST: "Volim Hrvatsku, ali BiH je moja država, više volim svoju kuću nego tuđu" (VIDEO)
03. Dec. 20232
Sport
DOMINACIJA ADNANA ĆATIĆA U RINGU PROTIV TURSKOG BOKSERA: Fenomenalna borba u Ludwigsburgu koju je sudija u 9. rundi morao prekinuti (VIDEO)
03. Dec. 20230
Sport
OKONČAN ŽRIJEB EVROPSKOG PRVENSTVA 2024. GODINE: BiH saznala imena potencijalnih protivnika
02. Dec. 20232
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.