ALEKSANDAR BRUKAŠENKO: Predsjednik Bjelorusije rekao da neće dati ostavku dok mu...

...policija to ne zatraži.

  • Svijet

  • 30. Dec. 2020  30. Dec. 2020

  • 0

Predsjednik Bjelorusije Aleksandar Lukašenko rekao je da neće podnijeti ostavku sve dok mu posljednji policajac iz specijalnih jedinica za suzbijanje nereda to ne zatraži, prenosi TAS S.

"Sve dok mi posljednji policajac iz specijalnih jedinica za suzbijanje nereda ne kaže da odem, stajat ću čvrsto na ovoj zemlji, rame uz rame s vama, jer i ja i vi nemamo ništa drugo osim ove zemlje", rekao je Lukašenko tokom posjete specijalnoj policijskoj jedinici u Minsku.

Ranije u toku dana, specijalna bjeloruska policijska jedinica za suzbijanje nereda dodijelila je Lukašenku najviši orden - crnu beretku za "posebnu službu". Lukašenko je, zauzvrat, uručio priznanja predstavnicima policije i vojske.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...