Kultura
SMRT U 79. GODINI: Preminula Milena Zupančič, legenda slovenačkog i jugoslovenskog filma
Prije 34 min0
Njemačka vlada odbacila je danas mogućnost prihvata migranata iz Bosne i Hercegovine i pozvala vlasti u BiH da učine sve kako bi se ublažila humanitarna situacija migranata u ovoj zemlji.
Društvo
05. Jan. 2021 05. Jan. 2021
0
Njemačka Vlada apelovala je na odgovorne i na centralnom i na lokalnom nivou vlasti kako bi se pronašla održiva rješenja za pogođene koji traže zaštitu, navodi se u saopćenju Ministarstva unutrašnjih poslova te države.
Istovremeno se odbacuje mogućnost prihvata migranata iz Bosne i Hercegovine, prenosi Hina. "Jer, ne postoje planovi po kojima bi se migranti bez krova nad glavom prebacili u Njemačku”, dodaje se.
Posljednjih dana, između stranaka vladajuće demokršćansko-socijaldemokratske koalicije izbio je sukob oko pitanja prihvata izbjeglica iz Bosne i Hercegovine i s grčkih ostrva.
Kultura
SMRT U 79. GODINI: Preminula Milena Zupančič, legenda slovenačkog i jugoslovenskog filma
Prije 34 min0
Vijesti
EMILY WATSON URUČENO POČASNO SRCE SARAJEVA, KROZ SUZE JE PORUČILA: "Ovaj grad zna više od bilo kojeg drugog"
Prije 42 min0
Vijesti
JEZIVA ISPOVIJEST MJEŠTANKE OMIŠA: "Borili smo se za život! Sve sam izgubila u požaru" (VIDEO)
Prije 48 min0
Vijesti
POZNATI USLOVI: Za dobrovoljnu uplatu staža mjesečno vam treba...
Prije 2h0
Društvo
NAPETO U SREBRENICI: Mehmedović zatražio hitno održavanje vanredne sjednice Skupštine...
13. Avg. 20260
Društvo
PEZIĆ PREKINUO TIŠINU POSLIJE SKANDALA U PRIŠTINI: "Nakon iskušenja koje je ostalo iza nas..."
Prije 16h0
Društvo
INCIDENT NA BAZENIMA: Maloljetnici šokirali posjetioce u dobojskom kompleksu, menadžment se ogradio i poručio - "Ovo nije poligon za mržnju!" (VIDEO)
13. Avg. 20260
Društvo
ISLAMSKI PREDAVAČ ELVEDIN PEZIĆ PUŠTEN NA SLOBODU: Vraća se u BiH
14. Avg. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.