Politika
KONAKOVIĆ I JUTROS RAZOTKRIVA DODIKA: "Nisi dogovarao ništa sa mnom – nego si pao"
Prije 19 min0
A evo šta je Draško poručio prije dvadesetak dana...
Društvo
14. Jan. 2021 14. Jan. 2021
1
Iako u gradu na Vrbasu snijeg pada više od tri sata, nezadovoljni građani javljaju da “apsolutno ništa nije očišćeno”.
Oglasili su se iz Gradske uprave Banje Luke, gdje kažu da su “uprkos intenzivnim padavinama, svi putni pravci na području grada prohodni, a ekipe zimske službe su na terenu, prenosi Hayat.ba. Grad moli građanje za strpljenje i apeluje na vozače da vožnju prilagode uslovima na putu.
"Naše službe nikada više neće iznenaditi prvi snijeg, a naši vrijedni radnici su spremni da u svakom trenutku odgovore na sve izazove", poručio je gradonačelnik Draško Stanivuković prije nepune tri sedmice.
Politika
KONAKOVIĆ I JUTROS RAZOTKRIVA DODIKA: "Nisi dogovarao ništa sa mnom – nego si pao"
Prije 19 min0
Vijesti
VISOKA AMERIČKA DELEGACIJA DANAS U SARAJEVU: Na stolu pitanje Dodikovog povlačenja?
Prije 33 min0
Politika
DAMIR MAŠIĆ O STEVANDIĆU I VIŠKOVIĆU: “I preostala dva politička miša mekinjaša došunjala su se krišom pred pravosuđe”
Prije 39 min1
Show
SARAJKA U ĐOKOVIĆEVOJ LOŽI PRIVUKLA PAŽNJU: U pitanju je milijarderka
Prije 43 min0
Društvo
KOLUMNA ANDREJA NIKOLAIDISA: U Zagrebu smo u punom sjaju vidjeli estetiku političkog hrišćanstva. Pa ipak, Balkanom i dalje kruži bauk političkog islama
07. Jul. 20252
Društvo
IMA LI PRAVDE: Korisnici najnižih penzija u FBiH uvijek dobiju najmanje povećanje - "Mi tu ne možemo ništa"
07. Jul. 20250
Društvo
VOJIN PAVLOVIĆ UTIHNUO TEK PRED SUDOM: Kad pravosuđe konačno progovori protiv onih koji negiraju genocid (VIDEO)
08. Jul. 20251
Društvo
VUKANOVIĆ PRAVO U METU: "Da je Dino Merlin slavio zločince, danima bi grmjelo"
07. Jul. 20251
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.