Mini market
VUKANOVIĆ OPET PROZVAO STEVANDIĆA: "Ispao sam kolateralna šteta porodičnog slavlja..."
08. Jul. 20250
"Ideja je uvijek vječnija od interesa", današnja je poruka gradonačelnika Banje Luke Draška Stanivukovića i poslanika opozicije u NSRS Jelene Trivić i Nebojše Vukanovića.
Mini market
17. Feb. 2021 18. Feb. 2021
2
"Nas troje veže ideja, ali i put koji smo zajedno započeli prije više od dvije godine. Svaki pokušaj da se kroz medije predstavi razdor između nas jeste, ništa manje, nego uzaludan pokušaj", poruka je ove trojke.
"Zahvalan sam Jeleni i Vukanu, koji su bili uz mene i kao takvi su jedni od najzaslužnijih ljudi za našu veliku pobjedu u Banjoj Luci. Zajedno preuzimamo punu političku odgovornost za veliku pobjedu koja nas očekuje 2022. godine", poručio je Stanivuković.
Mini market
VUKANOVIĆ OPET PROZVAO STEVANDIĆA: "Ispao sam kolateralna šteta porodičnog slavlja..."
08. Jul. 20250
Politika
OPOZICIJA OSTAJE U NARODNOJ SKUPŠTINI RS-a: Vukanović tvrdi da mu vlast želi oduzeti mandat
08. Jul. 20250
Vijesti
"DŽUVO KOLIKO KOŠTA DRŽAVA I NAGODBA": Nebojša Vukanović prozvao direktora OSA-a pa poručio: "UDBA ovdje i dalje drži sve konce"
06. Jul. 20250
Politika
"STEVANDIĆ JE SVE AGRESIVNIJI": Đorđe Vučinić govorio o izbacivanju Vukanovića i otkrio šta očekuje od presude Dodiku
06. Jul. 20250
Ekonomija
BERBA JE PRI KRAJU: Malinari traže 10, otkupljivači nude oko 6,5 maraka - "Prinosi su jako loši ove godine"
Prije 29 min0
Estrada
ANA BEKUTA SINOĆ JE OTKAZALA KONCERT NA ZAPADU SRBIJE: Razlog je tragedija koja se dogodila na Drinskoj regati
Prije 39 min0
Sjećanje
GODIŠNJICA PONOVLJENOG ZLOČINA U HERCEGOVINI: Njemačka vojska i ustaše 1943. likvidirale su više od 60 Bošnjaka, 50 godina kasnije, pripadnici HVO-a i HV-a su...
Prije 49 min0
Sport
PREDSJEDNIK BEOGRADSKOG PARTIZANA DIREKTNO: "Lično sam zvao Džanana Musu da dođe kod nas, dali smo mu ponudu, ali on je..."
Prije 1h0
Mini market
ZAŠTO JE PROPALA AL JAZEERA BALKANS: Katar tražio od Foče i Đođića da odstupe i da sačuvaju televiziju - ONI ODBILI. Nakon toga ukinut je program!
Prije 14h3
Mini market
NASTAVLJENA SRAMOTNA TRADICIJA: "E gospodo, s ovim žive Bošnjaci Srebrenice 11. jula, pošto se delegacije pod rotacijama..."
12. Jul. 20251
Mini market
"ON NAM PRIJETI CRNIM SCENARIJEM!": Bijes u Čovićevim redovima nakon Izetbegovićevog intervjua...
11. Jul. 20251
Mini market
PLENKOVIĆ U SREBRENICI: Ispit naše savjesti i poštovanja prema žrtvama Heliodroma, Gabele, Silosa, Dretelja...
10. Jul. 20251
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.