Svijet
NOVO PODRHTAVANJE TLA: Snažan zemljotres pogodio Iran
05. Avg. 20250
...118 kilometara od Thesalonikija.
Svijet
03. Mar. 2021 03. Mar. 2021
0
Prije desetak minuta, Grčku je pogodio snažan zemljotres.
Zemljotres je bio jačine 5,9 stepeni po Richteru, a epicentar 118 kilometara od Thesalonikija, javlja EMSC.
M5.9 #earthquake (#σεισμός) strikes 118 km SW of #Thessaloníki (#Greece) 12 min ago. Updated map of its effects: pic.twitter.com/O44tfklgZ0
— EMSC (@LastQuake) March 3, 2021
Još nema informacija o materijalnoj šteti i eventualnim žrtvama ovog razornog potresa, piše "Oslobođenje".
Svijet
NOVO PODRHTAVANJE TLA: Snažan zemljotres pogodio Iran
05. Avg. 20250
Regija
ZEMLJOTRES POGODIO PELJEŠAC: Oglasila Seizmološka služba
08. Avg. 20240
Vijesti
OPASNO SE ZALJULJALO: Jak zemljotres pogodio jugoistok Bosne i Hercegovine, osjetio se i u susjedstvu...
12. Jan. 20230
Svijet
STRAVIČNE SLIKE S MJESTA DOGAĐAJA: Snažan zemljotres pogodio Indoneziju, ima poginulih i povrijeđenih (VIDEO)
21. Nov. 20220
Politika
OTVORENE PRIJETNJE IZ ČOVIĆEVIH REDOVA: "Unitarističke politike snosit će najveću odgovornost za eventualnu dezintegraciju Bosne i Hercegovine..."
Prije 27 min0
Hronika
TUŽNA VIJEST IZ SARAJEVA: Preminula čuvena bh. violinistica i profesorica...
Prije 42 min0
Evropa
DODIKOV PRIJATELJ U VELIKIM PROBLEMIMA: Orban će skupo platiti sporazum sa Trumpom, najgore tek slijedi...
Prije 47 min0
Svijet
KRAJ JEDNE ERE: Novi predsjednik južnoameričke države obećao "kapitalizam za sve"...
Prije 1h0
Svijet
ŠOK U RUSIJI: Puklo između Putina i Lavrova!?
06. Nov. 20250
Svijet
KAKO JE U DVA DANA UNIŠTENA TRUMPOVA AURA APSOLUTNE MOĆI: Stvari mu nisu išle na ruku
Prije 10h0
Svijet
DONALD TRUMP ZAPREPASTIO PRISUTNE: "Mogli bismo 150 puta raznijeti svijet..."
07. Nov. 20250
Svijet
TRUMP POBJESNIO NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: "Oni se ubijaju i kolju, a njihova zemlja..."
08. Nov. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.