DŽEKIN NASLJEDNIK POPUT BRZOG VOZA: Kad se Demirović sjuri u protivnički šesnaesterac, pogodak je siguran

Borussia Moenchengladbach savladala je na svom terenu Freiburg sa 2:1 u susretu 27. kola Bundeslige, no ponovo je zablistao bh. reprezentativac Ermedin Demirović.

• 04. Apr. 2021  04. Apr. 2021

• 1

Gosti iz Freiburga su odigrali odlično prvo poluvrijeme, imali su dosta šansi, a jednu su iskoristili u ranoj fazi meča.

Ermedin Demirović je umakao odbrani domaćeg tima, nesebično je poslužio Sallaija, a ovaj zabija za 0:1.

Međutim, u drugom poluvremenu Freiburg je u sedam minuta poklonio pobjedu Borussiji.

Prvo je u 53. minuti Marcus Thuram zabio za izjednačenje rezultata na 1:1, a zatim je isti fudbaler u 60. minuti pogodio za preokret i vodstvo od 2:1.