U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI U TUZLI: Poginuo pješak starije životne dobi

Nakon nezgode na lice mjesta upućena je policijska patrola PU Tuzla kao i ekipa Službe Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Tuzla.

  • Hronika

  • 04. Apr. 2021  

  • 0

Danas u poslijepodnevnim satima u ulici Bosne Srebrene u neposrednoj blizini glavne autobusne stanice u Tuzli dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali jedno putničko motorno vozilo i pješak starije životne dobi.

Nakon nezgode na lice mjesta upućena je policijska patrola PU Tuzla kao i ekipa Službe Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Tuzla.

Kako je potvrdila Amra Kapidžić, glasnogovornica Uprave policije MUP-a TK, pješak je preminuo uslijed teških povreda koje je zadobio u nesreći.

“Dežurni ljekar oko 17:30 sati konstatovao smrt jedne osobe na mjestu nezgode. U pitanju je muška osoba čiji se idenditet utvrđuje”,  kazala je Kapidžić.

Službenici PS Zapad i pripadnici OKP PU Tuzla obavljaju uviđajne radnje na mjestu nezgode, a o svemu će biti obaviješten i dežurni tužilac Tužilaštva Tuzlanskog kantona, prenosi Tuzlanski.ba.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...