STRAVIČNA NESREĆA U BiH: Auto udario u stub, poginuo mladić

Vozilo je sletjelo izvan kolovoza i udarilo u elektrostub.

  • Hronika

  • 23. Maj 2021  24. Maj 2021

  • 0

U saobraćajnoj nesreći koja se u poslijepodnevnim satima dogodila u cazinskom naselju Kovačevići, poginula je jedna osoba.

Kako je  potvrdio portparol MUP-a Unsko-sanskog kantona Ale Šiljdedić, nesreća se dogodila u 18 sati.

- Vozilo je sletjelo van kolovoza i udarilo u elektrostub. Radi se o Opelu bh. registarskih oznaka. Jedno lice je smrtno stradalo. Radi se od 21-godišnjem muškarcu, državljaninu Austrije, a drugo lice je zadobilo lake tjelesne povrede, radi se o 37-godišnjaku iz Cazina - rekao nam je Šiljdedić.

Policija vrši uviđaj i utvrđuje kako je došlo do nesreće te ko je upravljao vozilom.

Kako je rekao Šiljdedić, obje osobe pronađene su izvan vozila. Stradali je rođen u Austriji, ali je porijeklom iz BiH.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...