DRAMA U NIZOZEMSKOJ: Belgijski avion F-16 udario u zgradu

Dvije osobe su povrijeđene nakon što je borbeni avion udario u zgradu u vojnoj bazi u Nizozemskoj, javlja Anadolu Agency (AA).

  • Svijet

  • 01. Jul. 2021  02. Jul. 2021

  • 0

Nesreća se dogodila u vojnoj bazi Leeuwarden u kojoj se redovno izvode letovi obuke pilota.

Pri pokušaju polijetanja, avion u vlasništvu Belgije udario je u zgradu u kompleksu nizozemske baze.

Pilot je aktivirao katapult i preživio nesreću. Povrijeđeni pilot je zbrinut u bolnicu, baš kao i druga povrijeđena osoba koja se u trenutku nesreće nalazila u zgradi u koju je avion udario.

Istraga o uzrocima nesreće je u toku.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...