BAYERN PREDSTAVIO NOVOG TRENERA: Salihamidžić rekao da je..

...uzbuđen što će raditi s njim, kao zbog treninga tako i zbog utakmica.

  • Sport

  • 07. Jul. 2021  07. Jul. 2021

  • 0

Bayern je danas i zvanično predstavio novog trenera za narednu sezonu.

Kao što je od ranije poznato, Bavarce će u budućnosti voditi Julian Nagelsmann koji je prethodno s uspjehom radio u RB Leipzigu i Hoffenheimu.

Radi se o mladom i perspektivnom stručnjaku koji je stavio paraf na petogodišnji ugovor.

“Veoma sam sretan što sam postao trener Bayerna. Čekaju nas uzbudljive pripreme i još uzbudljivija prva sezona. Drago mi je što danas počinjem prvim treningom”, izjavio je Nagelsmann.

Vjeruje da neće imati problema sa prilagodbom.

“Treba znati razgovarati s igračima, staviti se u njihovu poziciju. Svaki igrač Bayerna se želi razvijati. Mlad sam, ali ćemo se snaći”, istakao je.

O angažmanu Nagelsmanna govorio je i Hasan Salihamidžić.

“Julian živi za nogomet, uzbuđen sam što ću raditi s njim, kao i zbog treninga i utakmica. Igrači se također raduju tome. Pratili smo ga proteklih godina. On je čist nogomet, ima sjajne kvalitete i želim mu mnogo sreće”, poručio je, između ostalog, Brazzo.

(Sportske.ba) 

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...