Regija
PLENKOVIĆ SE HVALIO PLATAMA RADNIKA, ALI MILANOVIĆ MU UZVRATIO UDARAC: "Znate li zašto dovodimo strane radnike?"
01. Maj 20250
Plenković je istakao i kako je više od 92 odsto preminulih od ili sa Covid-19 starije od 60 godina, te da je Hrvatska nabavila vakcine kojima će spriječiti dalje smrtne ishode.
Regija
16. Jul. 2021 16. Jul. 2021
0
Premijer Republike Hrvatske Andrej Plenković objavio je na svom twiter nalogu da se hrvatski državljani iz BiH mogu besplatno vakcinisati u Hrvatskoj.
˝Donijeli smo odluku kojom omogućujemo svim hrvatskim državljanima, uključujući i one koji nemaju zdravstveno osiguranje, da se cijepe. To znači da se u Hrvatskoj mogu cijepiti besplatno Hrvati iz BiH i iz drugih zemalja, kao i strani državljani koji se zateknu na teritoriju RH˝, naveo je Plenković na twiter nalogu.
Više od 92% preminulih od ili s #COVID19 stariji su od 60 godina. Sada kad imamo cjepivo, koje je svima dostupno, nema razloga da više itko premine od #COVID19. Pozivam sve, a osobito starije i kronične bolesnike, da se cijepe. Sada je trenutak za cijepljenje! pic.twitter.com/A9SySgb3ZS
— Andrej Plenković (@AndrejPlenkovic) July 16, 2021
Plenković je istakao i kako je više od 92 odsto preminulih od ili sa Covid-19 starije od 60 godina, te da je Hrvatska nabavila vakcine kojima će spriječiti dalje smrtne ishode.
“Sada kad imamo cjepivo, koje je svima dostupno, nema razloga da više itko premine od Covid-19. Pozivam sve, a osobito starije i kronične bolesnike, da se cijepe. Sada je trenutak za cijepljenje”, naveo je Plenković na svom twiter nalogu
U petak (16. juna) u Bosnu i Hercegovinu (BiH) je stiglo 140.000 doza vakcina protiv korona virusa kompanije AstraZeneca koje su donacija Republike Hrvatske, piše RSE.
Regija
PLENKOVIĆ SE HVALIO PLATAMA RADNIKA, ALI MILANOVIĆ MU UZVRATIO UDARAC: "Znate li zašto dovodimo strane radnike?"
01. Maj 20250
Regija
ANDREJ PLENKOVIĆ ČESTITAO PRAZNIK RADA, PA NAHVALIO SAM SEBE: Evo što je učinio za građane Hrvatske...
01. Maj 20250
Regija
OSVRT IZ SUSJEDSTVA: U Jasenovcu jučer više nije bilo bojkota. Šta se to promijenilo?
23. Apr. 20250
Regija
IZA NJEGA JE TEŽAK PERIOD: Stjepan Mesić u rijetkom izlasku jedva se kreće bez pomoći
22. Apr. 20250
Društvo
POKRENUTA AKCIJA POTRAGE: U Sarajevu nestala 50-godišnja žena, GSS moli građane za pomoć
Prije 15 min0
Ekonomija
IZ LOŠEG U GORE: Entitet RS se dodatno zadužio za 120 miliona KM
Prije 20 min0
Svijet
ZATVORENE GRANICE, CIVILE SPREMAJU ZA RAT: Indija i Pakistan na ivici oružanog sukoba...
Prije 30 min0
Politika
KAJAN ZA „SB“ RASKRINKAVA MANIPULACIJE: Kako se godinama kršio Ustav u korist Hrvata i kako se pripremao „treći entitet“
Prije 35 min0
Regija
BIVŠI DIPLOMAT SR JUGOSLAVIJE: "Znam ko je Vučiću zabranio ulazak u kompleks na Floridi! A Trump nije naivni glupan..."
04. Maj 20250
Regija
ŠUŠKA SE, ŠUŠKA: Tajna Vučićevog iznenadnog povratak je - Putin??
03. Maj 20250
Regija
BIVŠI DIPLOMATA SRJ U SAD-u TVRDI: "Šefica Trumpovog kabineta zabranila Vučiću ulazak u kompleks na Floridi!"
03. Maj 20250
Regija
BEOGRADSKI ADVOKAT ČEDOMIR STOJKOVIĆ OTKRIVA: "Vučić nije bolestan, otkazani mu svi sastanci u SAD, vratio se posramljen iz Washingtona"
03. Maj 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.