Politika
POTPUNI DEBAKL REŽIMA U BANJOJ LUCI: Ovo je gore i od podilaženja Željke Cvijanović američkoj administraciji...
10. Avg. 20261
Istaknula je da ne namjerava nikakvim medijskim nastupom da kvari nešto što smatra da je u interesu građana Republike Srpske, a to su upravo ta politička zrelost i zajednički stav.
Politika
06. Avg. 2021 06. Avg. 2021
1
Predsjednica Republike Srpske Željka Cvijanović smatra da je besmislena priča i galama koju su lideri opozicije napravili u vezi s izjavom člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika o sastanku sa Christianom Schmidtom.
Ona smatra da je ta tema nepotrebno reprodukovana na taj način.
– Niti je ko rekao: "Idem i vodim sve" ili "Idemo mi svi", nego je rečeno hipotetički da postoji takva mogućnost ili varijanta i, evo, ako hoćete da pričate, najbolje da pričamo zajedno – rekla je Cvijanovićeva novinarima u Šipovu.
On je dodala da ne razumije potrebu da se od toga pravi bilo kakva medijska ili neka druga priča.
– Niti imam namjeru da dolivam ulje na vatru niti da ih posebno komentarišem, samo ne razumijem potrebu da se neko tom temom bavi na taj način. Praviti priču i galamu oko toga je besmisleno – rekla je Cvijanovićeva.
Ona je izrazila zadovoljstvo činjenicom da je na sastancima na kojima je prisustvovala, a koji su podrazumijevali prisustvo i vlasti i opozicije, postignuto jedinstvo i zajednički stav, piše Srna.
– Ne moram to čak nazvati ni političkim jedinstvom, ali jeste politička zrelost koja je dovela ljude iz različitih političkih partija za jedan sto i koji su definisali neke zajedničke prioritete – rekla je Cvijanovićeva.
Istaknula je da ne namjerava nikakvim medijskim nastupom da kvari nešto što smatra da je u interesu građana Republike Srpske, a to su upravo ta politička zrelost i zajednički stav.
Politika
POTPUNI DEBAKL REŽIMA U BANJOJ LUCI: Ovo je gore i od podilaženja Željke Cvijanović američkoj administraciji...
10. Avg. 20261
Mini market
BURNA REAKCIJA NAKON ISTUPA ŽELJKE CVIJANOVIĆ: „Iz te šume više niko ne vidi izlaz...“
09. Avg. 20262
Politika
MOJ MILANE, POBRATIME MIO: Željka Cvijanović „Oluju“ naziva „zločinačkom“, ali ne spominje glavnog krivca za egzodus Srba iz Hrvatske...
06. Avg. 20261
Svijet
SAHRANJENI POSMRTNI OSTACI PREDAKA TEODORA HERZLA: Završeno posljednje putovanje iz Srbije u Izrael
06. Avg. 20260
Ekonomija
LOŠE VIJESTI ZA VOZAČE: Cijene nafte ponovo rastu, evo kada se očekuju poskupljenja na benzinskim pumpama u BiH...
Prije 9 min0
Gastro
OVO MORATE PROBATI: Za tren oka napravite brzi ljetni kolač od jogurta i voća...
Prije 16 min0
Ekonomija
DOŠAO JE I TAJ DAN: Tramvaj nakon 64 godine stigao u Hrasnicu...
Prije 22 min0
Zdravlje
SPAS ZA KOŽU NAKON BORAVKA NA PLAŽI: Šta treba obavezno učiniti nakon dugotrajnog izlaganja suncu...
Prije 24 min0
Politika
IVICA PULJIĆ, IZ WASHINGTONA: "Od takvih izjava Amerikancima se ledi krv u žilama..."
18. Avg. 20260
Politika
KLUPKO SE ODMOTAVA: Ovo su Dodikovi skupi lobisti u Washingtonu, imaju samo jedan zadatak...
18. Avg. 20260
Politika
SLUČAJ U MINISTARSTVU ODBRANE BiH: Helezov šef Kabineta uzeo 23.935 KM otpremnine pa ponovno imenovan na istu poziciju
18. Avg. 20262
Politika
ŽESTOKE OPTUŽBE IZ OPOZICIJE: Lučić pozvao na rušenje Čovića i vrha HDZ-a BiH
18. Avg. 20263
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.