OPASNO VRIJEME: Narandžasti meteoalarm upaljen za OVE REGIJE BiH

Narandžasto upozorenje zbog najavljene visoke temperature za danas je upaljeno za cijelu BiH, objavio je Meteoalarm.

  • Društvo

  • 15. Avg. 2021  

  • 0

Najviša temperatura, do 40 stepeni Celzijusovih, najavljena je za područje Mostara.

Između 35 i 38 stepeni očekuje se na području u slivu rijeka Una, Sana, Sava, preko Semberije, do Posavine, zatim u regijama Banjaluka, Foča i Višegrad, za Trebinje je najavljena oko 38 stepeni.

U sarajevskoj, tuzlanskoj i bihaćkoj regiji očekuje se oko 36, a u livanjskoj oko 34 stepena Celzijusova.

Narandžasto upozorenje ukazuje na opasno vrijeme.

Danas je zbog visoke temperature narandžasti meteoalarm upaljen za regije Tuzla, Bihać, Sarajevo, Višegrad, Mostar i Trebinje.

Prijatnije i svježije vrijeme očekuje se od utorka. 

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...