Show
DRAGAN BJELOGRLIĆ OTKRIO: Srpski glumci iz 'Svadbe' u Srbiji su na "crnoj listi"
02. Feb. 20260
Bjelogrlić (57) je sletio avionom srbijanske nacionalne kompanije na pulski aerodrom u četvrtak u 14.40 sati. Stigao je u društvu prijatelja.
Kultura
27. Avg. 2021
0
Dragan Bjelogrlić (57) je nakon incidenta s rediteljem Predragom Gagom Antonijevićem, koji se prije nekoliko dana desio u Nišu, stigao u Hrvatsku.
Kako javljaju ondašnji mediji osmijeh nije skidao s lica.
Srbijanski glumac primjećen je na pulskom aerodromu, a došao je poslovno na Brione zbog predstave “Let iznad kukavičjeg gnijezda”, u kojoj ima glavnu ulogu.
Bjelogrlić (57) je sletio avionom srbijanske nacionalne kompanije na pulski aerodrom u četvrtak u 14.40 sati. Stigao je u društvu prijatelja.
Bjelogrlić je prije nekoliko dana završio je u pritvoru zbog sumnje da je u niškom hotelu “Ambasador” fizički napao reditelja Predraga Antonijevića te ga više puta udario u glavu. Rješenjem Osnovnog javnog tužilaštva nakon saslušanja ukinuta je mjera zadržavanja te je Bjelogrlić pušten da se u daljnjem toku postupka brani sa slobode, prenosi Hayat.
Show
DRAGAN BJELOGRLIĆ OTKRIO: Srpski glumci iz 'Svadbe' u Srbiji su na "crnoj listi"
02. Feb. 20260
Kultura
GLUMAC I REDITELJ DRAGAN BJELOGRLIĆ: "U Hrvatskoj smo snimili film koji će voljeti cijeli region, a u Srbiji to danas ne možemo"
01. Feb. 20260
Kultura
DRAGAN BJELOGRLIĆ U SARAJEVU O ZLOČINU U GRADAČCU: "Moramo biti ujedinjeni, saučešće Bosni i Hercegovini" (FOTO)
15. Avg. 20230
Kultura
SNIMAT ĆE SE I U SARAJEVU: Nakon uspješnog filma stiže i serija o životu Tome Zdravkovića
07. Dec. 20220
Hronika
TOKOM PRETRESA STANA: Policija pronašla oružje i municiju u ilegalnom vlasništvu
Prije 20 min0
Hronika
ODBIJEN ZAHTJEV BRANILACA BRATA MILA ĐUKANOVIĆA: Ostaje u pritvoru
Prije 28 min0
Hronika
MALOLJETNICA IZBOLA DEČKA, A SAD SAZNALA KAZNU: "Otišla je u sobu po vojni nož i pogledala me luđačkim pogledom"
Prije 29 min0
Zabava
IAKO VEOMA MALA: Zovu je najsretnija životinja na svijetu...
Prije 31 min0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.