Mini market
"OPERITE GRAD": Sebija Izetbegović podijelila slike sa Baščaršije; Ovo je sramotno
14. Jun. 20250
Od 117 bolesnika, njih 15 je vakcinisano, a 14 i revakcinisano.
Vijesti
15. Sep. 2021 15. Sep. 2021
1
U Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu, kako nam je potvrdila prof. dr. Sebija Izetbegović, generalna direktorica KCUS-a, trenutno je 117 bolesnika sa razvijenom slikom obostrane upale pluća i teškog oblika Covid-19.
Od toga je PCR testiranjem potvrđenih 76 novih slučajeva, dok su ostalim pacijentima uzeti uzorci za PCR test.
Na respiratoru se nalazi sedam bolesnika, dok su dva nažalost preminula.
Od 117 bolesnika, njih 15 je vakcinisano, a 14 i revakcinisano, prenosi Hayat.
Mini market
"OPERITE GRAD": Sebija Izetbegović podijelila slike sa Baščaršije; Ovo je sramotno
14. Jun. 20250
Mini market
OŠTRA KRITIKA SEBIJE IZETBEGOVIĆ: "Nikad prljavije Sarajevo dočekuje Bajram"
05. Jun. 20250
Mini market
IZETBEGOVIĆ OBJAVILA FOTOGRAFIJE ZMIJE NA OTOCI, KOMENTATORI JOJ ODGOVORILI: "Veliki selam za profesoricu, to su smukovi i oni se ne ubijaju"
03. Jun. 20250
Vijesti
"SLOBODNA BOSNA" UHVATILA KCUS U LAŽI: Tvrdnje Sebije Izetbegović su istinite, to dokazuje dokumentacija do koje smo došli (FOTO)
02. Jun. 20250
Regija
SRBIJANSKI INŽINJERI PISALI VUČIĆU: "Ne može se 'probno' ugrožavati ljudske živote""
Prije 11 min0
Vijesti
STIGLE LOŠE VIJESTI IZ VIJEĆA MINISTARA: Veliki kreditor prekida dalje finansiranje projekata u BiH!
Prije 11 min0
Svijet
RASTE BROJ MRTVIH U TESASU NAKON POPLAVA: Time-lapse snimka pokazuje koliko brzo je narastao vodostaj rijeke
Prije 18 min0
Hronika
TO SE NE SMIJE RADITI: Poznato zbog čega je uhapšena legenda jugoslavenskog nogometa
Prije 25 min0
Vijesti
EKSKLUZIVNI TAJNI TRANSKRIPTI BIJELE KUĆE: "Kad je Bosna postala 'oblast', a Bošnjaci proglašeni opasnošću"
04. Jul. 20252
Vijesti
ALMIR DŽUVO ZAOBIŠAO POLICIJU: Šef OSA-e lično odvezao Dodika do suda
05. Jul. 20254
Vijesti
AVDO AVDIĆ O LICEMJERJU LAKTAŠKOG VOŽDA: "Dodik je priznao institucije tek kada su mu obećale da ga neće pritvoriti" (VIDEO)
05. Jul. 20252
Vijesti
KONAČNO SE POJAVIO: Milorad Dodik s advokatom došao u Tužilaštvo BiH, oni ga saslušali, pritvor mu ukinut!
04. Jul. 20254
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.