Vijesti
BURNA RASPRAVA U NSRS: "Predstavnik Prointera se žali na vlast?! To je vrhunac cinizma!"
Prije 7 min0
...agencije Travel 4 fun.
Hronika
15. Sep. 2021 15. Sep. 2021
0
U toku je velika akcija MUP Republike Srpske u Banjaluci,u kojoj je uhapšeno nekoliko osoba zbog višemilionskog kriminala.
Kako Srpskainfo saznaje, uhapšen je Saša Marković vlasnik agencije Travel 4 fun.
Policija obezbjeđuje objekat agencije u TC Emporium, a pretresaju se i drugi objekti ove agencije u gradu.
"Pretresi su na više lokacija, među kojima je i Institut za javno zdravstvo RS, a zbog zloupotreba u postupku javnih nabavki", izjavila je Dragica Tojagić, portparol Republičkog javnog tužilaštva Posebnog odjeljenja za organizovani kriminal, korupciju i najteže oblike privrednog kriminala.
Opširnije informacije najavljene su nakon pretresa.
Vijesti
BURNA RASPRAVA U NSRS: "Predstavnik Prointera se žali na vlast?! To je vrhunac cinizma!"
Prije 7 min0
Hronika
ZAPLJENA DROGE U ČITLUKU: Policija zaustavila automobil stranih registracija, u njemu pronašli kokain
Prije 17 min0
Show
DENZEL WASHINGTON OTKRIVA: Ova dva njegova filma morate pogledati
Prije 24 min0
Vijesti
ZBOG TVRDNJE DA JE TRAŽILA NOVAC ZA OSLOBAĐAJUĆU PRESUDU: Sutkinja Sena Uzunović prijavila Milorada Dodika Tužilaštvu BiH
Prije 27 min0
Hronika
GRČKI BROD POTOPLJEN SA 20 RAKETA: Velika drama, spasioci se bore za život posade, među mornarima i Balkanci
06. Jul. 20250
Hronika
JEZIVA SCENA U SUSJEDSTVU: Odjekuju eksplozije, diže se gust dim, bit će proglašena VANREDNA SITUACIJA (VIDEO)
06. Jul. 20250
Hronika
U ZADRU PARKIRALI AUTO BEOGRADSKIH TABLICA: Napravili su im nezamislivo
05. Jul. 20250
Hronika
DOLIJAO PREDSJEDNIK SINDIKATA UPRAVE RS: Uhapšen Božo Marić, pronađena droga
05. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.