Društvo
SEBIJA IZETBEGOVIĆ SE OGLASILA O KRIVIČNOJ PRIJAVI: "Nisam bila direktorica IVF klinike niti sam radila s pacijentima"
22. Dec. 20251
Sebija Izetbegović je na svom Facebook profilu podijelila intervju koji je dala za N1 prije nekoliko dana gdje je govorila o tome šta se trenutno dešava nakon što je Tužilaštvo KS potvrdilo da je formiralo predmet te da će se provjeriti njeno obrazovanje.
Mini market
18. Sep. 2021 18. Sep. 2021
4
Direktorica Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS) Sebija Izetbegović poručila je da je njena akademska karijera neupitna te da će tužiti sve one koji su tvrdili drugačije u pokušaju narušavanja njenog ugleda.
Izetbegović se našla u centru javnosti nakon što se saznalo da je upisala prvu godinu postdiplomskog studija Medicinskog fakulteta u Zagrebu, ali da ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti položenim ispitima.
Sebija Izetbegović je na svom Facebook profilu podijelila intervju koji je dala za N1 prije nekoliko dana gdje je govorila o tome šta se trenutno dešava nakon što je Tužilaštvo KS potvrdilo da je formiralo predmet te da će se provjeriti njeno obrazovanje.
Moja akademska karijera je neupitna i tužiću sve one koji su tvrdili drugačije u pokušaju narušavanja mog ugleda.
Objavljuje Sebija Izetbegovic u Subota, 18. rujna 2021.
Ona je tada kazala da je krajnje vrijeme da Tužilaštvo uradi provjeru i da se prekine ova "odvratna i agresivna hajka" koja je usmjerena prema njoj.
"Sasvim sam svjesna činjenice da će nakon toga biti izmišljen novi razlog za napade na mene, ali mi je i drago da će se svi uvjeriti da ove napade vode oni koji su preko veze završavali fakultete, pa i ne znaju kako se istinski ostvaruje akademska karijera. Također im poručujem: nikada preko mene neće zapošljavati preko veze i bez konkursa, niti kupovati opremu i lijekove bez tendera, otvarati privatne fakultete ponižavajuće niskog nivoa, krasti jajne stanice ženama niti lagati pacijente o dijagnozama", rekla je Izetbegović u navedenom intervjuu.
"Moja akademska karijera je neupitna i tužiću sve one koji su tvrdili drugačije u pokušaju narušavanja mog ugleda", napisala je Sebija Izetbegović na svom Facebook profilu.
Društvo
SEBIJA IZETBEGOVIĆ SE OGLASILA O KRIVIČNOJ PRIJAVI: "Nisam bila direktorica IVF klinike niti sam radila s pacijentima"
22. Dec. 20251
Mini market
SEBIJA IZETBEGOVIĆ NAKON KRIVIČNE PRIJAVE PROTIV NORTHWESTERN KLINIKE: Nisam pregledala nijednu pacijenticu niti bilo šta potpisala
22. Dec. 20251
Mini market
IZETBEGOVIĆ NAPALA HOTU-MUMINOVIĆ: Hoćete li smijeniti direktora zbog propusta kao što ste direktoricu? - Nećete, jer je vaš kadar
17. Dec. 20250
Mini market
"NIKO ME NIJE TAKO NAZVAO 43 GODINE": Sebija Izetbegović gošća Fondacije Konrad Adenauer
16. Dec. 20250
Regija
DJEČAK NAORUŽAN UŠETAO U PUN, ELITNI RESTORAN I ISPALIO HICE: Mafija sve više angažuje maloljetnike
Prije 12 min0
Regija
HOĆE LI USPJESTI SRUŠITI VUČIĆA SA VLASTI: Da li dogovor opozicije predstavlja korak ka zajedničkoj listi?
Prije 21 min0
Zdravlje
VELIKO OTKRIĆE NAUČNIKA: Test krvi mogao bi predvidjeti ko je najizloženiji nasljednom srčanom oboljenju
Prije 33 min0
Evropa
NISMO NI SVJESNI ŠTA NAS ČEKA 2030. GODINE: Evropa postaje noćna mora, bit će neprepoznatljiva (VIDEO)
Prije 34 min0
Mini market
DODIK PREPRIČAO DOGAĐAJ SA KUPRESA: "Kako sam ja ušao, svi gledaju i u jednom trenutku jedan opsova...!" (VIDEO)
24. Dec. 20251
Mini market
NOVINAR DOMAGOJ MARGETIĆ OBJAVIO UZNEMIRUJUĆU SNIMKU: "U vrijeme kad je na snajperskim položajima iznad Sarajeva bio Aleksandar Vučić..."
24. Dec. 20251
Mini market
MILOJKO PANTIĆ ZATRESAO SRBIJU: "Za sve je krivo porijeklo Aleksandra Vučića..."
24. Dec. 20250
Mini market
"SEDMI PENICILIN ZA GOSPODINA ELEKA...": Nataša Miljanović Zubac objavila novi video, uz kratku poruku...
Prije 15h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 4
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.