Rat u zalivu
TEHERAN SPREMA NOVI ZAKON: "50 milijuna eura za glavu Donalda Trumpa"
Prije 16 min0
"situaciju kako bi protest protekne mirno."
Hronika
01. Okt. 2021 01. Okt. 2021
0
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske prate situaciju i razmjenjuju operativne informacije da bi najavljeni protest opozicije u Banjoj Luci protekao mirno, prenosi Srna.
Iz MUP-a su naveli da pripadnici Policijske uprave Banja Luka u saradnji sa policijskim službenicima drugih operativnih uprava preduzimaju sve potrebne mjere i radnje da bi najavljeno javno okupljanje proteklo mirno i bez incidenata.
Opozicija je za sutra najavila protest na Trgu Krajine.
Rat u zalivu
TEHERAN SPREMA NOVI ZAKON: "50 milijuna eura za glavu Donalda Trumpa"
Prije 16 min0
Vijesti
"PREUZIMAM KOMANDU S JASNOM SVRHOM...!": James Fowler je novi komandant NATO štaba u Sarajevu, pogledajte šta je zabilježila "SB" na ceremoniji primopredaje dužnosti... (FOTO)
Prije 19 min0
Regija
SKANDAL TRESE BEOGRAD: Pao prvi čovjek beogradske policije, osumnjičen za pomaganje počiniocu ubistva?
Prije 25 min0
Vijesti
TUŽILAŠTVO BiH DONIJELO NAREDBU: Obustavljena istraga protiv lica koja su uhapšena nakon napada na Policijsku stanicu u Bosanskoj Krupi
Prije 35 min0
Hronika
POZNATI SRBIJANSKI POLITIČAR PUCAO SEBI U GLAVU NAKON ŠTO MU JE KĆERKA UBILA PENZIONERKU: Prije tragedije poručio da mu je čitava porodica "NA STUBU SRAMA"
13. Maj 20260
Hronika
NOVA POTRAGA ZA ADNANOM ŠERAKOM: Tek što je izašao iz zatvora, osumnjičen za novo krivično djelo
13. Maj 20260
Hronika
"O'Š DA TE ŠTOCEM OPALIM, AJDE SJEDI, P***A TI MATERINA": Nastavnik prijetio djetetu u osnovnoj školi u Sarajevu, sve je snimljeno
13. Maj 20260
Hronika
SNAŽNO NEVRIJEME STIGLO DO PRIJEDORA: Olujni vjetar srušio zaštitu sa zgrade
12. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.