Politika
"DA SE TAKVA PRAKSA NE PONAVLJA": Đajić otkrio hoće li se vratiti na mjesto direktora UKC RS
Prije 4h0
Kazao je da će se potpisivati peticija za smjenu gradonačelnika Banja Luke.
Mini market
02. Okt. 2021
1
U Banjoj Luci će biti zatražen opoziv gradonačelnika Banje Luke Draška Stanivukovića.
Ovo je najavio direktor UKC RS i predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Vlado Đajić, prenosi RTRS.
Kazao je da će se potpisivati peticija za smjenu Draška Stanivukovića.
Podsjećamo, na današnjim protestima u Banjoj Luci, jedna od zahtjeva opozicije je smjena Đajića s pozicije direktora UKC RS.
Politika
"DA SE TAKVA PRAKSA NE PONAVLJA": Đajić otkrio hoće li se vratiti na mjesto direktora UKC RS
Prije 4h0
Politika
ĐAJIĆ UPOZORAVA: "Uvođenje obaveze plaćanja dijela zdravstvenih usluga za ovu kategoriju stanovništva moglo bi..."
12. Maj 20260
Vijesti
POLITIČKI ANALITIČAR VELIZAR ANTIĆ ZA "SB": "Više opozicionih kandidata značilo bi siguran poraz u RS, Đajić ako uspije..."
05. Maj 20260
Vijesti
VLADO ĐAJIĆ, BIVŠI DODIKOV JARAN: Osnivač nove stranke progovorio o aferama, smjeni i čovjeku s kojim se "ne čuje" (VIDEO)
04. Maj 20260
Ekonomija
MOSTAR DOBIJA NOVI TERMINAL: Počela velika investicija na Aerodromu
Prije 12 min0
Politika
VUKANOVIĆ UZBURKAO JAVNOST: Branko Blanuša imao tajni sastanak sa Vučićevim savjetnikom? (VIDEO)
Prije 15 min0
Politika
BLANUŠA PREKINUO MEDIJSKA NAGAĐANJA: Evo šta je poručio o kandidaturi za predsjednika RS
Prije 20 min0
Svijet
BLISKI ISTOK NA PREKRETNICI: Palestinaca u dijaspori više nego u domovini, brojke potvrđuju decenije progona i GENOCIDNI RAT u Gazi
Prije 21 min0
Mini market
SKANDALOZAN ZAHTJEV HSP-a BiH: "Otetu zemlju na kojoj se nalazi partizansko spomen groblje u Mostaru, treba..."
12. Maj 20261
Mini market
AIDA OBUĆA ZVONI NA UZBUNU: Pojavljuju se špekulacije da bi na čelo OHR-a mogao doći...
12. Maj 20260
Mini market
NEVJEROVATNO: Šta je ministar vanjskih poslova BiH Elmedin Konaković kazao dan uoči ostavke visokog predstavnika....
12. Maj 20264
Mini market
NA POMOLU NOVI SKANDAL: Odluku Kolegija Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH potpisao Marinko Čavara...
12. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.