PA, ŠTA RADI OVAJ ČOVJEK: Inter na krilima Edina Džeke ostvario prvu pobjedu ove sezone u Ligi prvaka (VIDEO)

Džeko je sjajno reagovao nakon ubačaja iz kornera i postigao gol, a zatim i asistirao Vidalu za novo vodstvo

• 19. Okt. 2021  19. Okt. 2021

• 3

Džeko je briljirao u trijumfu Intera protiv Sheriffa (3:1). Dijamant je golom i asistencijom donio pobjedu Nerazurrima, a pored toga pružio je sjajnu partiju. Džeko je u 34. minuti sjajno pogodio lijevom nogom za vodstvo domaćih.

Moldavci su se vratili u utakmicu u 52. minuti kada je Cristiano sjajno pogodio iz slobodnjaka za 1:1. Ipak, u 58. minuti Džeko je sjajno uposlio Artura Vidala za 2:1.

Konačan rezultat postavio je Stefan De Vrij u 67. minuti, a nakon toga Inter je imao još nekoliko velikih šansi.

U redovima Sheriffa priliku za igru je dobio i bh. stoper Stjepan Radeljić, koji je ušao odmah na startu drugog dijela.