BANJALUČKA STARLETA ZAHVALILA SE POLICIJI RS-a: "Najjači ste"

U popodnevnim satima 15. novembra došlo je do požara na vozilu marke Range Rover u podzemnoj garaži "Delte" u vlasništvu osobe Božane Vujinović iz Banje Luke.

  • Hronika

  • 18. Nov. 2021  18. Nov. 2021

  • 1

Istraga o paljenju automobila banjalučke starlete Božane Vujinović u tržnom centru u Banjoj Luci, policiju je dovela do osumnjičenog Ivana M. kojeg terete da je polio i zapalio Range Rover, prenose Nezavisne novine.

U vezi ovog saznanja, oglasila se i Božana Vujinović na društvenoj mreži gdje se zahvalila policiji Republike Srpske.

"Želim samo da se zahvalim našoj profesionalnoj i najjačoj policiji Republike Srpske. Hvala vama na brzoj intervenciji i da se što prije uhvati osoba koja je ne samo uništila moj automobil nego je dovela u opasnost mnogo ljudi",  napisala je Vujinovićeva na Instagramu.

U popodnevnim satima 15. novembra došlo je do požara na vozilu marke Range Rover u podzemnoj garaži "Delte" u vlasništvu osobe Božane Vujinović iz Banje Luke.

U gašenju požara učestvovalo je pet vatrogasaca i dva vozila Vatrogasne brigade Banja Luka.

Komentari - Ukupno 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...