NIŠTA BEZ IBRE: Pogledajte kako je Milan u dramatičnoj završnici slavio u Madridu i zakomplicirao stvari u grupi…

Klupko će se tako rasplesti u zadnjem kolu u kojem Milan dočekuje rasterećeni Liverpool, dok Atletico odlazi u goste kod Porta.

• 25. Nov. 2021  25. Nov. 2021

• 0

Milan je ostvario prvu pobjedu u grupi nakon što je slavio rezultatom 1:0 u Madridu protiv Atletica.

Milan je zaigrao na sve ili ništa od 68. minute, kada je umjesto Girouda u igru ušao Zlatan Ibrahimović. Takva igra se isplatila tri minute prije kraja utakmice.

Jedini strijelac je bio džoker s klupe Junior Messias u 87. minuti.

Kolo prije kraja, Porto ima pet, a Atletico i Milan po četiri boda.