Sport
RASPAD SISTEMA: Ovo je razlog zbog kojeg Edin Džeko želi napustiti Firenzu..
15. Dec. 20250
Vijest je potvrđena na službenoj Instagram i Facebook stranici restorana.
Ekonomija
26. Nov. 2021 26. Nov. 2021
2
Iako smo imali veliku želju da budemo s vama tokom zimskih praznika, to bi u ovim teškim vremenima bio veliki izazov.
Restoran Edina Džeke “Ezza” zatvoren je nakon samo tri mjeseca rada. Vijest je potvrđena na službenoj Instagram i Facebook stranici restorana, gdje je objašnjeno kako će se vrata za goste ponovno otvoriti tek 2022. godine.
“Dragi gosti. Naš restoran će ponovo biti otvoren u proljeće 2022. godine. Iako smo imali veliku želju da budemo s vama tokom zimskih praznika, to bi u ovim teškim vremenima bio veliki izazov. Radujemo se ponovnom susretu”, poručili su.
Džeko je restoran otvorio u saradnji s prijateljem Arminom Hodžićem u prostorima nekadašnjeg restorana Takenoko u Dubrovniku.
Cijene u Džekinom restoranu bile su “paprene”, pa su tamo mogli ručati samo oni nešto dubljeg džepa, piše Index.hr.
Sport
RASPAD SISTEMA: Ovo je razlog zbog kojeg Edin Džeko želi napustiti Firenzu..
15. Dec. 20250
Sport
NOVA TOP - LISTA: Edin Džeko više nije najplaćeniji nogometaš iz BiH, najviše zarađuje...
12. Dec. 20250
Sport
DŽEKO NA KLUPI SVJEDOČIO NAJTEŽIM TRENUCIMA SLAVNOG KLUBA: "Ispadanje iz lige je zabranjeno..."
07. Dec. 20250
Sport
O NJEMU BRUJI ITALIJA: Nakon poteza Edina Džeke, oglasio se i njegov suigrač iz Fiorentine...
02. Dec. 20250
Ekonomija
SVE SE ZNA, NIŠTA NIJE JASNO: Građani vraćaju dugove, vlast krije gdje ide novac
Prije 17 min0
Vijesti
NOVI TEŽAK UDARAC ZA KONAKOVIĆEVU STRANKU: Napustila ih Mia Karamehić Abazović!
Prije 22 min0
Hronika
PRETRESI I HAPŠENJA U HRVATSKOJ, ALI I U BOSNI I HERCEGOVINI: Organizirana automobilska mafija osumnjičena je za...
Prije 22 min0
Mini market
MIRJANA ORAŠANIN GLEDA I NE VJERUJE: "Program ekonomskih reformi je mrtvo slovo na papiru" (VIDEO)
Prije 23 min0
Ekonomija
DONESENA ODLUKA: Od ponoći jeftinije sve vrste goriva
15. Dec. 20250
Ekonomija
OVO JE PRIČA O USPJEŠNOM BOSANSKOM PODUZETNIKU: "U ratu je bio izbjeglica u Njemačkoj, a danas mu firma ima 200 radnika"
15. Dec. 20250
Ekonomija
I TO JE MOGUĆE: Pobuna zbog niskih cijena u LIDL-u, traktorima pred ulaze u trgovine...
Prije 13h0
Ekonomija
DAJU ČAK 1000 EURA PO KILOGRAMU: Možda imate "zlatnu" biljku u dvorištu (VIDEO)
13. Dec. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.