Mini market
"INSTRUKTIVNA NASTAVA": Sanja Vulić reagovala na sastanak britanskog ambasadora s Marinkom Božovićem
21. Avg. 20250
Ona je upitala Izetbegovića kako bi bilo da Srbi pozovu rusku vojsku da zauzme grad koji je on privatizovao, njen rodni grad Sarajevo.
Mini market
17. Dec. 2021 17. Dec. 2021
14
Poslanica SNSD u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Sanja Vulić rekla je da predsjednik SDA Bakir Izetbegović ima bar malo karaktera, a ne krizu identiteta pozivao bi na dijalog, a ne na sukob u BiH.
Komentarišući Izetbegovićev poziv NATO savezu i EUFOR-u da pojačaju svoje prisustvo u BiH, posebno na području Brčko Distrikta jer je, kako kaže, Narodna skupština Republike Srpske ušla u “crvenu zonu”, Vulićeva je upitala da li to Bakir hoće da tenkovi EUFOR-a i NATO-a djecu prate u školu ili da tjeraju Srbe preko Save glavom bez obzira?!
"Sram Vas bilo, gospodine Izetbegoviću! Istjerali ste nas iz Sarajeva. Zatrli trag Srbima, sada biste vršljali po Brčko Distriktu. Građana sa državljanstvom Republike Srpske je oko 30.000 u Brčko Distriktu i svi mi Srbi stojimo rame uz rame sa svima njima. Neće Srbi u Brčko Distriktu biti glineni golubovi u rukama SDA, niti ćete nas na najveće hrišćanske praznike ubijati što ste kroz istoriju radili", rekla je Vulić za "Srnu".
Ona je upitala Izetbegovića kako bi bilo da Srbi pozovu rusku vojsku da zauzme grad koji je on privatizovao, njen rodni grad Sarajevo.
Mini market
"INSTRUKTIVNA NASTAVA": Sanja Vulić reagovala na sastanak britanskog ambasadora s Marinkom Božovićem
21. Avg. 20250
Vijesti
RATOBORNA SANJA VULIĆ ZAPUCALA IZ PRAZNE PUŠKE: "Presudom Dodiku, BiH nema u narednih 48 sati"
20. Feb. 20253
Vijesti
SANJA VULIĆ NAJAVILA: U ponedjeljak ćemo podnijeti inicijativu za smjenu Elmedina Konakovića
11. Jan. 20250
Vijesti
SREĆA PA JE NIKO NE DOŽIVLJAVA OZBILJNO: Sanja Vulić današnji incident s Nešićevim vozilom u Sarajevu nazvala "terorizmom"
21. Avg. 20242
Zabava
HIT NA INTERNETU: Nakon što je povezao zgodnu autostoperku, Hercegovac otišao na ispovijed u crkvu...
Prije 16 min0
Sport
O NJEMU BRUJI ŠPANJOLSKA: Najbolji bh. sudac bez milosti, dva penala i crveni karton za zvijezdu Real Madrida
Prije 23 min0
Vijesti
JOŠ MALO UŽIVAMO U SUNCU: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana...
Prije 27 min0
Hronika
PORODICA MOLI ZA POMOĆ: U toku je potraga za Zakirom Hercom, evo gdje je posljednji put viđen...
Prije 5h0
Mini market
"PRIČEKAT ĆEMO DA NAŠI...": Umirovljeni general HVO-a zbog ezana prekinuo govor u Jajcu...
14. Sep. 20250
Mini market
"NIJE SE NI POTRUDIO DA ZAMAŽE OČI NARODU": Aleksandra Pandurević objavila fotografije luksuzne kuće Igora Dodika (FOTO)
15. Sep. 20250
Mini market
„ZAŠTO SU TURCI VLADALI 500 GODINA – KOLORIZOVANO...“: Burne reakcije iz Srbije nakon istupa Milorada Dodika...
Prije 20h0
Mini market
PIŠE TI SE LOŠE, MILOŠE: Bivši premijer Srbije vjerovatno ni sam ne zna šta je pročitao na obilježavanju...
15. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 14
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.