Evropa
NAKON ŠTO JE UKRAJINA PARALIZIRALA RUSKI ZRAČNI SAOBRAĆAJ: Putin smijenio ministra
Prije 22h0
Putin je na godišnjoj konferenciji za medije govorio i o umjetničkoj slobodi izražavanja, te kazao kako je potrebno i u tom smislu imati slobodu izražavanja.
Svijet
24. Dec. 2021 24. Dec. 2021
0
Predsjednik Rusije Vladimir Putin kazao je kako vrijeđanje poslanika Muhammeda s.a.w.s nije umjetnička sloboda izražavanja, javlja Anadolu Agency (AA).
Putin je na godišnjoj konferenciji za medije govorio i o umjetničkoj slobodi izražavanja, te kazao kako je potrebno i u tom smislu imati slobodu izražavanja.
”Ova sloboda kada ograničava slobodu druge osobe, onda je kontradiktorna sa ciljevima koje smo razvili. Da li je vrijeđanje Poslanika Muhammeda sloboda izražavanja? Mislim da to nije sloboda izražavanja. Ovo je kršenje vjerskih sloboda i svetih osjećanja muslimana“, mišljenja je Putin.
Evropa
NAKON ŠTO JE UKRAJINA PARALIZIRALA RUSKI ZRAČNI SAOBRAĆAJ: Putin smijenio ministra
Prije 22h0
Politika
ČEST PUTNIK U MOSKVU I SIMPATIZER KREMLJA S RUBA EVROPE: "Ako se Dodiku ne stane u kraj, Rusi imaju dugme"
07. Jul. 20250
Evropa
MOSKVA U ŠOKU: Putin ‘leti‘ s Kavkaza, na scenu stupa novi i pomalo neočekivani igrač!
03. Jul. 20250
Evropa
MACRON RAZGOVARAO SA PUTINOM I ZELENSKIM: "Razgovor je bio konstruktivan"
02. Jul. 20250
Hronika
SLUČAJ KOJI JE POTRESAO CIJELU BiH: Tužilaštvo Brčko distrikta najavilo optužnice u slučaju pronalaska 31 djeteta
Prije 17 min0
SENAD ANTE-PORTAL
ŠTO NA UMU, TO NA HIPODROMU: Plenkovićeve i Thompsonove tri slatke riječi - "Za dom spremni"!
Prije 26 min0
Vijesti
KAP PO KAP, KIŠA SPASILA GOLOBRĐE: Ugašena dva požara u Bileći, vatrogasci se vraćaju sa terena
Prije 33 min0
Šareni svijet
U SRED EUROPE ARHEOLOZI PRONAŠLI DIVOVSKE CIPELE: Ko ih je mogao nositi
Prije 44 min0
Svijet
KAKO ĆE POČETI TREĆI SVJETSKI RAT: Generalni sekretar NATO-a otkrio mučni scenarij
06. Jul. 20250
Svijet
ERDOGAN JE PLANUO: Ova aplikacija mu je novi "državni neprijatelj" - zbog ŽENE
Prije 23h0
Svijet
TURSKA U ŠOKU: Osam turskih vojnika izgubilo život tokom operacije u Iraku
07. Jul. 20250
Svijet
DEMOKRATSKA STRANKA NA RASKRŠĆU: "Važna lekcija Mamdanijeve kampanje - nije dovoljno samo kritikovati Trumpa"
Prije 17h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.