Rat u zalivu
"POPRILIČNO SU SE MEĐUSOBNO UNIŠTILI": Kako je Netanyahu uvukao Trumpa u iranski rat koji nije bio ni brz ni lak — i šta ta pogreška znači za obojicu pred izbore
Prije 30 min0
Mirha Mehović je bila zaposlenica Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu od 2001. godine, a zadnjih 10 godina, radila je u Bibliotečko-informacionom centru Fakulteta.
Hronika
30. Dec. 2021 30. Dec. 2021
0
Uposlenica Ekonomskog fakulteta u Sarajevu, Mirha Mehović, preminula je nakon teške bolesti u 47. godini života.
Mirha Mehović je bila zaposlenica Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu od 2001. godine, a zadnjih 10 godina, radila je u Bibliotečko-informacionom centru Fakulteta.
"S velikom tugom i u žalosti, obavještavamo vas da je naša draga kolegica Mirha Mehović, preminula nakon teške bolesti u 47. godini života. Svojom profesionalnošću i dobrotom, ostat će upamćena u našim mislima i srcima. Neka joj je lahka zemlja bosanska i hvala!", navedeno je na Facebook stranici Ekonomskog fakulteta UNSA.
Dženaza će biti organizovana sutra 31. 12. 2021. godine, u 14:15 sati na gradskom groblju Vlakovo.
Rat u zalivu
"POPRILIČNO SU SE MEĐUSOBNO UNIŠTILI": Kako je Netanyahu uvukao Trumpa u iranski rat koji nije bio ni brz ni lak — i šta ta pogreška znači za obojicu pred izbore
Prije 30 min0
Politika
TUŽILAŠTVO BIH POD LUPOM: Išerić tvrdi da glavni tužilac kontrolira rad svakog tužioca – i otkriva koji zakon mu to omogućava
Prije 39 min0
Evropa
AMBIZIOZAN PLAN ILI SAMOUBISTVO IZ ZASIJEDE: Evropa zbog zabrane kineske tehnologije gubi 431 milijardu dolara
Prije 45 min0
Ekonomija
BINGO POKAZUJE SNAGU: Bh. gigant završava impresivni objekat nove generacije (VIDEO)
Prije 49 min0
Hronika
STRAVIČAN PORODIČNI ZLOČIN: Ubio suprugu, kćerku i sebe zbog nasljedstva
07. Maj 20260
Hronika
STRAVIČAN SNIMAK IZ FRIZERSKOG SALONA: Bijesna žena izbola stilistu jer je bila nezadovoljna frizurom (VIDEO)
07. Maj 20260
Hronika
PRONAĐENA DJEVOJČICA KOJA JE NESTALA U NOVOM SADU: Evo gdje je bila sve vrijeme
08. Maj 20260
Hronika
HOROR NA AERODROMU: Avion tokom polijetanja usisao osobu u motor, izbio požar dok je u kabini bilo 224 putnika
Prije 9h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.