NEVIĐENA BLAMAŽA MESSIJA I DRUŠTVA: Pogledajte kako su skupe zvijezde PSG-a usred Pariza ispale iz Kupa Francuske

U 76. minuti viđena je sporna situacija kada su gosti oštećeni za jedanaesterac.

• 01. Feb. 2022  01. Feb. 2022

• 0

PSG je zaustavljen u osmini finala francuskog kupa, i to na Parku prinčeva gdje je nakon sedam serija penala bolja bila Nica 6:5. Tragičar je bio Simons.

Iako je Lionel Messi krenuo od početka, a Kylian Mbappe je priliku dobio od 64. minute Parižani nisu uspjeli probiti goste. Nisu imali ni nešto previše izglednih prilika.

Na kraju su odlučivali penali. U trećoj seriji kod PSG-a je promašio Paredes, no već u četvrtoj promašuje i Delort za Nicu.

Odluka je pala u sedmoj seriji kada Simonsu udarac brani Bulka i odvodi Nicu u četvrtfinale kupa.

Nice se tako u četvrtfinalu pridružio Versaillesu, Bergeracu, Monacu, Nantesu, Marseilleu, Amiensu i Bastiji.