Mini market
KAKO JE DRAGAN MEKTIĆ PROKOMENTARISAO AKCIJU SIPA-e U BANJOJ LUCI: “J****i bi mu sve po spisku”
22. Dec. 20211
Navedene aktivnosti se provode zbog postojanja osnova sumnje da je počinjeno krivično djelo zloupotrebe položaja ili ovlasti.
Vijesti
16. Feb. 2022 16. Feb. 2022
1
Policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu danas, po naredbama Općinskog suda u Bihaću i Kantonalnog tužilaštva Unsko-sanskog kantona Bihać, vrše privremeno oduzimanje dokumentacije iz Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta USK.
Navedene aktivnosti se provode zbog postojanja osnova sumnje da je počinjeno krivično djelo zloupotrebe položaja ili ovlasti.
"Po realizaciji navedenih naredbi bit će sačinjeni izvještaji, koji će zajedno s privremeno oduzetom dokumentacijom biti dostavljeni Općinskom sudu u Bihaću i Kantonalnom tužilaštvu USK Bihać na daljnje postupanje i nadležnost", rečeno je iz SIPA-e.
Mini market
KAKO JE DRAGAN MEKTIĆ PROKOMENTARISAO AKCIJU SIPA-e U BANJOJ LUCI: “J****i bi mu sve po spisku”
22. Dec. 20211
Vijesti
U VELIKOJ POLICIJSKOJ AKCIJI "TRANSPORTER": Uhapšeni inspektor MUP-a RS-a i bivši savjetnik Dragana Mektića
16. Nov. 20211
Vijesti
SIPA U AKCIJI: Pretreseni serveri i sistemi koji se nalaze u KCUS-u
13. Avg. 20210
Vijesti
CURE DETALJI AKCIJE SIPA-e U KLINIČKOM CENTRU: Pripadnici Agencije za istrage i zaštitu vrše pretrese na KCUS-u zbog...
05. Jul. 20210
Vijesti
VAŽNA OBAVIJEST ZA VOZAČE: Izmjene saobraćaja u Sarajevu u nedjelju zbog održavanja međunarodne utrke
Prije 19 min0
Regija
VUČIĆ ĆE NAZAD KUĆI PJEVAJUĆI: EU na sve načine pokušava opravdati njegovu posjetu Moskvi!
Prije 28 min0
Regija
"SVE SAM REKAO": Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović o izjavi mitropolita Joanikija
Prije 40 min0
Evropa
U EUROPSKOM PARLAMENTU POZVALI NA REAKCIJU ZBOG VUČIĆEVOG ODLASKA U MOSKVU: "Rekli ste da će biti sankcija..."
Prije 41 min0
Vijesti
"NI DODIK, NI VUČIĆ, NI PUTIN NE MOGU ME...": Ministar unutrašnjih poslova FBiH Ramo Isak dobio prijetnje smrću
07. Maj 20250
Vijesti
NAKON INTERVENCIJE MINISTRA KRALJEVIĆA: U Federaciji BiH se ukida naplata takse za isticanje...
08. Maj 20250
Vijesti
POTPUNI PREOKRET: Darko Ćulum se predomislio, želi se vratiti na čelo SIPA-e...
07. Maj 20250
Vijesti
NEČUVENO: Marina Pendeš oštro o govoru visokog predstavnika Christiana Schmidta u New Yorku –„On nije pisao taj govor...“
07. Maj 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.