Sport
MESUD PEZER ZAVRŠAVA PRIPREME NA VLAŠIĆU: Bh. olimpijac naredne sedmice putuje u Pariz
17. Jul. 20240
Kuglu je bacio na dužinu od 20,41 metra.
Sport
19. Feb. 2022 19. Feb. 2022
0
Bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer osvojio je drugo mjesto na međunarodnom atletskom takmičenju u Beogradu.
Kuglu je bacio na dužinu od 20,41 metra što je bilo dovoljno da osvoji drugo mjesto na tom atletskom mitingu.
"Solidan nastup, mada sam očekivao bolju dužinu. Privodim kraju završnu fazu priprema u Beogradu nakon čega me očekuje dosta nastupa na kojima sam siguran da će kugla ići preko granice od 21 metra", kazao je Pezer, navodi Fena.
Sport
MESUD PEZER ZAVRŠAVA PRIPREME NA VLAŠIĆU: Bh. olimpijac naredne sedmice putuje u Pariz
17. Jul. 20240
Sport
PRIPREME NA VLAŠIĆU: Mesud Pezer jedini bh. atletičar koji će nastupiti na Olimpijadi u Parizu
02. Jul. 20240
Sport
JAKA KONKURENCIJA: Mesud Pezer ponovo briljira, treći na mitingu u Sloveniji
18. Maj 20240
Sport
BRAVO MAJSTORE: Pezer pomeo konkurenciju na međunarodnom mitingu
01. Maj 20240
Jeste li znali
PRAVI ODABIR PUNO ZNAČI: Stjuardesa preporučila najbolju odjeću za putovanje avionom
Prije 33 min0
Politika
DŽEMAL SMAJIĆ PITA: Zašto Schmidt nije nametnuo odluku o finansiranju sedam institucija kulture i kaznio one koji to odbijaju da urade?
Prije 39 min0
Estrada
HRVATSKI BRANITELJI TRAŽE ZABRANU NASTUPA LEPE BRENE: "Obukla je odoru srpskih terorističkih oružanih snaga..."
Prije 50 min0
Svijet
"ČUDOVIŠTE IZ BOHAJSKOG MORA" TJERA STRAH U KOSTI: Stvaraju nevidljivo oružje iz noćnih mora
Prije 57 min0
Sport
VUČIĆ STREPI OD DOLASKA TOG ČOVJEKA U SRBIJU: Od same pomisli hvata ga panika
15. Jul. 20250
Sport
ĐOKOVIĆ UZIMAO NOVAC OD KAMATARA: "Žao mi je, to je sve što imam"
15. Jul. 20251
Sport
MIRALEM PJANIĆ OTVORIO DUŠU: "Da sam ranije za to znao, možda ne bi došao..."
15. Jul. 20251
Sport
O NJEMU BRUJI ITALIJA: Sead Kolašinac je napravio nemoguće, navijači u nevjerici...
15. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.