"ISTRAGA" SAZNAJE: Ranjen Matej Živković, član Komisije za vrijednosne papire FBiH

Živković je, prema informacijama Istrage, jedan od ključnih svjedoka u predmetu Profit...

  • Hronika

  • 16. Mar. 2022  16. Mar. 2022

  • 1

Nepoznata osoba ili više njih pucale su danas popodne na Mateja Živkovića, člana Komisije za vrijednosne papire Federacije BiH, saznaje "Istraga".

Živković je teško ranjen i prebačen je na Klinički centar u Sarajevu.

Pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo ogradili su mjesto zločina i uskoro bi trebao početi uviđaj.

Napad se desio u sarajevskom naselju Dobrinja.

Da je ranjen Matej Živković potvrđeno je i iz policijskih izvora.

Živković je, prema informacijama Istrage, jedan od ključnih svjedoka u predmetu Profit, u okviru kojeg je optužen Zijad Blekić, trgovac dionicama, i bivši član Komisije za vrijednosne papire Hasan Ćelam.

Prema nezvaničnim informacijama, Živković je napadnut i nekoliko dana ranije.

Komentari - Ukupno 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...