STRAVIČNO UBISTVO U SRBIJI: Muškarac upucan pred suprugom

Muškarac je upucan iz oružja s prigušivačem. U pitanju je osoba koja je povezivana s trgovinom droge i osuđivana desetak puta.

  • Hronika

  • 19. Mar. 2022  19. Mar. 2022

  • 0

U pucnjavi koja se oko 15 sati dogodila u centru Obrenovca, u Srbiji, ubijen je muškarac, a pored njega je bila supruga.

Za sada nepoznata osoba pucala je iz vatrenog oružja u muškarca koga je ekipa Hitne pomoći prevezla u Dom zdravlja Obrenovac.

Nova.rs, naovodi da je muškarac najprije bio u teškom stanju i takav je prevezen u Urgentni centar, ali je ubrzo preminuo. On je od ranije poznat policiji, i iza sebe ima krivična djela.

Muškarac je upucan iz pištolja s prigušivačem. U pitanju je osoba koja je povezivana s trgovinom droge i osuđivana desetak puta.

Policija je izašla na mjesto događaja i trenutno je u toku uviđaj koji obavljaju forenzičari i inspektori kriminalističke policije po nalogu i u prisustvu zamjenika Višeg javnog Tužilaštva Srbije.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...