POŽARI I U ZAPADNOJ HERCEGOVINI: I to na području...

Pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice Mostar gase požar koji je aktivan u mjestima Podgorje i Sretnice.

  • Hronika

  • 25. Mar. 2022  25. Mar. 2022

  • 2

Trenutno su na terenu tri postave mostarskih vatrogasaca, a gore nisko rastinje i šuma u navedenim mjestima oko Ljutog Doca, kazali su iz PVJ Mostar.

Vatra je zahvatila područje na granici gradskih područja Mostara i Širokog Brijega te općine Čitluk.

"Požar je jednim dijelom ušao i u naš teren koji nije baš pristupačan, borovina je počela gorjeti u Ljutom Docu, ali vatru nećemo gasiti dok ne izađe iz borovine", kazao je komandir Vatrogasne jedinice Čitluk Silvio Ostojić.

Ostojić je uputio apel građanima da ne pale vatru na otvorenom kako bi se izbjegle ovakve situacije.

(Fena) 

Komentari - Ukupno 2

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...