Šareni svijet
OVA ŽENA JE KUPILA POLOVNU ZARINU TORBICU ZA 4 EURA: Nije mogla vjerovati šta je pronašla u njoj
Prije 14 min0
(...) posjetila Davora Dragičevića.
Društvo
03. Maj 2022 03. Maj 2022
0
Pjevačica Selma Bajrami i njen momak Denis Kurdali posjetili su danas Davora Dragičevića ispred zgrade Tužilaštva Bosne i Hercegovine.
Davor inače više od mjesec dana, tačnije od 27. marta, boravi u šatoru ispred Tužilaštva, tražeći procesuiranje odgovornih za ubistvo njegovog sina Davida i zataškavanje istine.
"Brat Denis i Selma", naveli su iz grupe “Pravda za Davida”.
Selma Bajrami je prošlog mjeseca podijelila ramazansku čestitku Davora Dragičevića, kada je uz isječak videa na Instagramu postavila i ilahiju Burhana Šabana “Dođi najdraži”.
Šareni svijet
OVA ŽENA JE KUPILA POLOVNU ZARINU TORBICU ZA 4 EURA: Nije mogla vjerovati šta je pronašla u njoj
Prije 14 min0
Svijet
BIVŠI PRVI ČOVJEK NATO-a SE OGLASIO: Mislim da moramo razgovarati s Rusima
Prije 17 min0
Društvo
GRADONAČELNIK BIHAĆA POSJETIO PRIHVATNI CENTAR LIPA: Obrazovanje mora biti dostupno svakom djetetu
Prije 25 min0
Društvo
SKANDALOZAN MARKETING: Restoran objavio snimak nasilja nad ženom, korisnici zgroženi.
Prije 25 min0
Društvo
ODBIJENA PONUDA DRAŠKA STANIVUKOVIĆA: Gradonačelnik Banjaluke zvanično obaviješten...
15. Okt. 20250
Društvo
DOBILI OVJERU CIK-a BiH: Ovo su kandidati za predsjednika RS-a...
16. Okt. 20250
Društvo
NOVA PRAVILA NA GRANICI: Pogledajte kako izgleda primjena novog sistema ulaska u šengensku zonu...
16. Okt. 20250
Društvo
FENOMEN HALID BEŠLIĆ: Sociolog objašnjava zašto je njegova smrt izvela hiljade ljudi na ulice širom svijeta
14. Okt. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.