Regija
ČEDOMIR JOVANOVIĆ POVODOM 30. GODIŠNJICE GENOCIDA: "Srebrenica je naša sramota i grijeh, veća nego ikad"
Prije 17 min0
Alcon je ovaj rep maraton emitovao uživo na YouTubeu.
Zabava
25. Maj 2022 26. Maj 2022
0
Britanac koji radi u Španiji kao školski nastavnik ušao je u Guinnessovu knjigu rekorda, nakon što je repao slobodnim stilom ukupno 39 sati, 37 minuta i 54 sekunde, piše United Press International.
Samim time što je repao slobodnim stilom, popularni freestyle, ovaj rekord još više dobija na značaju.
Naime, freestyle repanje znači da osoba nema pripremljene tekstove, već da u sekundi izmišlja rime, iz glave, na licu mjesta.
Daniel Alcon, koji koristi umjetničko ime DAlcon, je ovaj maraton izveo u Valenciji.
Prošle godine je također pokušao srušiti prethodno postavljeni rekord, ali nije uspio. Do tada, tron je držao poznati američki reper Watsky, kada je repao puna 33 sata, 33 minute i 16 sekundi, 2020. godine.
Alcon je ovaj rep maraton emitovao uživo na Youtubeu.
"Hvala cijelom mom timu, svima koji su doprinijeli toliko, i ljudima koji su posvetili barem jednu sekundu da gledaju ovaj maraton uživo", napisao je Alcon na Facebooku.
(Oslobođenje)
Regija
ČEDOMIR JOVANOVIĆ POVODOM 30. GODIŠNJICE GENOCIDA: "Srebrenica je naša sramota i grijeh, veća nego ikad"
Prije 17 min0
Mini market
NIKO SE NE SMIJE UZDIĆI IZNAD DRŽAVE: Srđan Mandić o uklanjanju nelegalno postavljene "skalamerije" kod Narodnog pozorišta (VIDEO)
Prije 42 min0
Vijesti
SNAŽNA PORUKA JOSEPA BORRELLA: "Najbolji način da odamo počast Srebrenici je da zaustavimo drugi genocid u Gazi"
Prije 56 min0
Svijet
POTRAGA ZA NESTALIM SE NASTAVLJA: Trump doputovao u Teksas kako bi procijenio štetu nakon stravičnih poplava
Prije 1h0
Zabava
ŠTA VAM PORUČUJE PODSVIJEST: Ovaj sanovnik Babe Vange smatra se najpreciznijim na svijetu
10. Jul. 20250
Zabava
SVE JE TO DIO ŽIVOTA: Osobe rođene u ovim znakovima s gubitkom se nose dostojanstveno i hrabro
10. Jul. 20250
Zabava
KORAK NAPRIJED, NAZAD DVA: Zmajevi su bili 70. na FIFA-inoj rang listi najboljih reprezentacija svijeta, a sada su...
10. Jul. 20250
Zabava
U BARCELONI ITEKAKO ZNAJU ŠTA RADE: Sada su kupili velikog talenta iz hrvatskog niželigaša
09. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.