Hronika
U BANJALUCI, NA ŠETALIŠTU, UOČENA ZMIJA: Dužine preko jednog metra, građani uznemireni....
17. Apr. 20250
Čim je dobio poziv za pomoć, on je za nekoliko minuta, sinoć iza 22 sata stigao od svoje kuće, uhvatio zmiju i iznio je iz kupatila.
Hronika
30. Jun. 2022 30. Jun. 2022
0
Srebrenički vatrogasac Aleksandar Tanasijević brzo je djelovao kada su ga pozvali za jednu neuobičajenu intervenciju i uklonio zmiju koja je pronađena u kupatilu porodične kuće u Srebrenici.
Čim je dobio poziv za pomoć, on je za nekoliko minuta, sinoć iza 22 sata stigao od svoje kuće, uhvatio zmiju i iznio je iz kupatila.
Zmiju je u svojoj kući pronašao srebrenički novinar Miro Pejić i o tome odmah obavijestio dežurnog vatrogasca Vladu Dragičevića u Teritorijalnoj vatrogasnoj jedinici.
Politika
KAPIDŽIĆ PITA: "Gdje su sada Trojkini 'stand up' analitičari tipa 'Marić', ekonomski genijalci tipa 'Hadžić' i novinarski istraživači tipa 'Hadžifejzović' da nam pojasne..."
Prije 22 min0
Zdravlje
VIŠAK VITAMINA C U ORGANIZMU I OZBILJNE NUSPOJAVE: Najčešći i najbrži pokazatelj da ste pretjerali s unosom...
Prije 36 min0
Kultura
POŽAR NA GLAVNOJ BINI JEDNOG OD NAJVEĆIH SVJETSKIH MUZIČKIH FESTIVALA: Na lokaciji se...
Prije 46 min0
Ekonomija
U POSLJEDNJIH 15 DANA, U BOSNI I HERCEGOVINI UGAŠENO 56 PREDUZEĆA: Pogledajte kompletan spisak
Prije 55 min0
Hronika
KABILOVIĆ ŠEST GODINA MALTRETIRAO PRIVREDNIKE IZ TUZLE: U ponovljenom krivičnom postupku, osuđen je na...
15. Jul. 20251
Hronika
PRONAŠLI GA SUSJEDI: Hrvat izboden nasmrt ispred svoje luksuzne vile
15. Jul. 20250
Hronika
"OSJETILI NEOBIČAN UDAR...": Kamenovan autobus s članovima KUD-a iz Brčkog
14. Jul. 20250
Hronika
MONSTRUM PRIJE ZLOČINA POZVAO PANČA I TRAŽIO JEDNU STVAR: Detalji ubistva oca i sina potresli region
14. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.